Trwa ładowanie...
d3owjnt

Twórca "Demonów da Vinci" chce do "Hannibala"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Twórca "Demonów da Vinci" chce do "Hannibala"
(BBC)
d3owjnt

Jeden z brytyjskich reżyserów drugiego sezonu serialu "Demony da Vinci" (na zdj.), Peter Hoar ("Kochanki", "Tajniacy", Doktor Who"), nie miałby nic przeciwko temu, żeby jego kolejnym projektem był "Hannibal".

- Gdy po raz pierwszy odwiedziłem Los Angeles, sam siebie pytałem: "Dlaczego czuję się tak, jakbym już tu wcześniej był". Rozpoznawałem ulice, wzgórza - odpowiada Megafon.pl Hoar na pytanie czy chciałby zacząć kręcić w Hollywood. - Grupa brytyjskich reżyserów w Hollywood ciągle się powiększa. Nie miałbym nic przeciwko temu, żeby moim kolejnym projektem był np. "Hannibal".

Hoar jest ciekaw nowych wyzwań. - Kręciłem do tej pory seriale detektywistyczne, kryminalne i to mnie już trochę zmęczyło - mówi w rozmowie z Megafon.pl. - W "Demonach da Vinci" znalazłem coś innego. To świetny, ekscytujący pomysł. Przygoda. Praca na tym planie niczym nie różni się od pracy na planie filmu!

d3owjnt

Przypomnijmy, że "Demony da Vinci" opowiadają o młodości Leonarda da Vinci. Twórcy łączą fakty z fantasy. W produkcji grają Tom Riley, Laura Haddock, Laura Pulver, Blake Ritson, Eros Vlahos, Elliot Cowan, James Faulkner i Gregg Chillin. Polska premiera drugiego sezonu zaplanowana została na 7 kwietnia (kanał Fox).

Drugi sezon "Hannibala" można oglądać na kanale AXN od 2 kwietnia.

d3owjnt

Podziel się opinią

Share

d3owjnt

d3owjnt