Trwa ładowanie...
d3n495l

Układ idealny

Najnowsze informacje
3.2
(79 głosów)
Oceń:
d3n495l

Na co może zdobyć się mężczyzna unikający małżeństwa i do czego może go to doprowadzić? W ciepłej komedii romantycznej aktor i scenarzysta Alain Chabat porusza z wdziękiem temat, z którym z powodzeniem mierzył się już Szekspir.

Luis (Alain Chabat), zblazowany choć nie pozbawiony uroku czterdziestoletni Paryżanin, prowadzi malownicze, wolne od zobowiązań życie. Beztroski kawaler i dusza towarzystwa, podczas niedzielnych obiadów staje się oczkiem w głowie swej władczej matki i pięciu sióstr, które rozpieszczają go i wyręczają we wszystkim. Louis potulnie poddaje się ich decyzjom i pieszczotom, w jednej kwestii pozostaje jednak przy swoim - nie zamierza się żenić. Jednak kobiety, znużone ciągłym niańczeniem go postanawiają za wszelką cenę znaleźć mu towarzyszkę życia, a do swego zamiaru podchodzą z wyjątkowym zaangażowaniem… Doprowadzony do rozpaczy Luis wymyśla plan, dzięki któremu ma zapewnić sobie wolność a jednocześnie ukrócić raz na zawsze próby wyswatania go. Plan zakłada… wynajęcie żony.

Co może pchnąć szukającą niezależności młodą kobietę w ramiona wiecznego kawalera? Czy karkołomna transakcja może być początkiem wielkiego uczucia?

Układ idealny
Tytuł oryginalny

Prete-moi ta main

Gatunek

komedia, romans

Kraj produkcji

Francja

Rok produkcji

2006

Data światowej premiery

09.02.2007

Czas trwania

90 min.

Obsada

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3n495l
d3n495l
d3n495l