Trwa ładowanie...
ben stiller

''Vogue'' przepytuje Zoolandera

Share
''Vogue'' przepytuje Zoolandera
d1de1q9

Trwa kampania promująca drugą odsłonę filmu "Zoolander". Do sieci trafił wywiad magazynu "Vogue" ze słynnym modelem, w którego wciela się Ben Stiller.

Zespół zajmujący się promocją i marketingiem "Zoolandera 2" co chwilę oferuje fanom różnego rodzaju smaczki i zabawy, łączące świat kina i mody. Tym razem można obejrzeć wywiad magazynu "Vogue" z Derekiem. Model ma odpowiedzieć na 73 pytania. Będzie się musiał nieźle namęczyć, gdyż ma tylko dziewięć odpowiedzi.

Wcześniej twórcy "Zoolandera 2" przedstawili m.in. spot parodiujący reklamę perfum.

d1de1q9

Przypomnijmy, że akcja filmu rozgrywa się 10 lat po wydarzeniach z oryginalnego obrazu. Derek (Ben Stiller) i Hansel (Owen Wilson) zostali zapomniani w świecie mody. Żeby znów zaistnieć, bohaterowie będą musieli się bardzo postarać.

W komedii grają także Penélope Cruz, Christine Taylor, Kristen Wiig, Cyrus Arnold, Will Ferell oraz Billy Zane, Fred Armisen, Justin Bieber, Kyle Mooney, Kim Kardashian, Ariana Grande i Justin Bieber.

Za reżyserię odpowiada Ben Stiller, który napisał też scenariusz z Justinem Theroux. Komedia trafi do polskich kin 4 marca.

d1de1q9

Podziel się opinią

Share
d1de1q9
d1de1q9