Waldemar Podgórski

W 1954 r. ukończył studia na Wydziale Reżyserskim w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej w Łodzi.

Źródło artykułu: WP Film
Wybrane dla Ciebie
NIE WYCHODŹ JESZCZE! MAMY COŚ SPECJALNIE DLA CIEBIE