Trwa ładowanie...
ryan gosling
22-05-2014 23:33

Warner Bros. nie chce Ryana Goslinga

Warner Bros. nie chce Ryana Goslinga
d15y86d
d15y86d

Słaby canneński odbiór "Lost River", debiutu reżyserskiego Ryana Goslinga, spowodował, że z dystrybucji filmu chce wycofać się studio Warner Bros.

Studio, które najczęściej zajmuje się o wiele większymi produkcjami, chciało zrobić wyjątek dla uwielbianego na świecie gwiazdora. Teraz jednak bardziej prawdopodobne jest, że pozbędzie się filmu i prawa do jego rozpowszechniania sprzeda jakiemuś niezależnemu dystrybutorowi. Konkretne decyzje jeszcze nie zapadły, rozmowy jednak trwają.

Wszystko to z powodu negatywnego odbioru "Lost River" w Cannes. Konsternacja krytyki po premierowym pokazie przełożyła się na negatywne recenzje i opinie, że film jest "dziwny" lub "dla koneserów". "Gdyby w jakiś sposób Terrence Malick i David Lynch poczęli artystyczne dziecko miłości i zostałoby one porwane, duszone i wielokrotnie kopane w twarz przez Nicolasa Windinga Refna, efekt musiałby przypominać 'Lost River'" - pisał o debiucie Goslinga dziennikarz "Variety" Justin Chang i była to jedna z łagodniejszych ocen dzieła.

Przypomnijmy, że tytuł obrazu odnosi się do miejsca, w którym rozgrywa się akcja. Lost River to niegdyś idylliczne miasteczko, które teraz popada w ruinę i zaczyna pociągać za sobą swoich mieszkańców. Opowieść dotyczy samotnej matki, która opiekuje się dwoma synami. Jeden z nich odnajduje tajemną drogę do podwodnego miasta...

Przed kamerą Goslinga stanęli Matt Smith, Iain De Caestecker, Saoirse Ronan, Christina Hendricks, Ben Mendelsohn i Eva Mendes.

d15y86d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d15y86d