Trwa ładowanie...
d2sdbkw
Aktualności

Will Smith nie schwyta terrorystów

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Will Smith nie schwyta terrorystów
d2sdbkw

Will Smith zrezygnował z występu w thrillerze science fiction "Brilliance".

Film miał być adaptacją powieści Marcusa Sakeya. "Brilliance" przedstawia historię ludzi o nadprzyrodzonych zdolnościach (tzw. "brilliants"), którzy zamieszkują różne zakątki świata. Niektórzy z nich potrafią czytać w myślach, inni stają się niewidzialni, a jeszcze inni przewidują wyniki na giełdzie. Bohaterem obrazu miał być agent Nick Cooper (Will Smith), który także posiada niezwykłą moc - namierzania terrorystów. Jego celem jest schwytanie groźnego przestępcy należącego do tego samego, wyjątkowego gatunku, który chce wykorzystać swoje nadprzyrodzone zdolności do wywołania kolejnego konfliktu.

W obsadzie znalazła się także szwedzka aktorka Noomi Rapace. Scenariusz "Brilliance" napisał już David Koepp ("Park Jurajski", "Spider-Man", "Mission: Impossible"). Za kamerą miał stanąć Julius Onah ("The Girl Is in Trouble"). Początek zdjęć zaplanowano na lato 2014 roku.

W lutym 2015 roku do kin trafi komedia "Focus" z Willem Smithem w roli głównej. Ostatnio aktora mogliśmy podziwiać w melodramacie "Zimowa opowieść".

d2sdbkw

Podziel się opinią

Share

d2sdbkw

d2sdbkw