Trwa ładowanie...
cannes

Wszyscy chcą Toma Hanksa

Share
Wszyscy chcą Toma Hanksa
d3w5e6n

Już o kolejny film z udziałem Toma Hanksa biją się w Cannes międzynarodowi dystrybutorzy.

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że firmy dystrybucyjne są bardzo zainteresowanie wprowadzeniem do kin w różnych zakątkach globu filmu "A Hologram for the King" z Hanksem w głównej roli. Równie duże zainteresowanie wzbudził kolejny projekt gwiazdora - "The Circle" - ten film jednak jeszcze nie powstał.

Na planie aktor ma spotkać się z Alicią Vikander ("Ex Machina"). Ona też zagra główną bohaterkę - świeżo upieczoną absolwentkę prestiżowych studiów Mae Holland, która dzięki protekcji zostaje zatrudniona w firmie o nazwie The Circle (która przypomina połączone Google z Facebookiem). Całonocne imprezy, ekskluzywne sypialnie i jadalnie, sale gimnastyczna z wszelkimi udogodnieniami robią wielkie wrażenie na młodej dziewczynie, która wspina się po szczeblach kariery w firmie, nie zauważając zagrożeń stwarzanych przez nowoczesną technologię. Ponadto nawiązuje relację z charyzmatycznym współwłaścicielem firmy (Hanks).

d3w5e6n

Obraz powstanie na podstawie opublikowanej w 2013 roku powieści Dave'a Eggersa. Za kamerą stanie James Ponsoldt, który również zajął się adaptacją książki na potrzeby scenariusza. Obecnie trwają prace przygotowawcze.

Wiadomo już, że produkcja trafi do kin w Polsce. Ostatnio polscy widzowie mogli podziwiać Toma Hanksa w filmie "Ratując Pana Banksa", w którym to aktor wcielił się w Walta Disneya.

d3w5e6n

Podziel się opinią

Share
d3w5e6n
d3w5e6n