Trwa ładowanie...
d23n91t

Wszyscy inni

Najnowsze informacje
3.2
(14 głosów)
Oceń:
d23n91t

„Chciałam nakręcić film o tym skomplikowanym i jedynym w swoim rodzaju zjawisku, jakim jest związek dwojga ludzi. Głównym bohaterem tego filmu nie jest jedna osoba, tylko właśnie para” – mówi reżyserka Maren Ade.

Pełne humoru i brutalnie dokładne studium sprzecznych pragnień kobiety i mężczyzny w poszukiwaniu własnej tożsamości. Subtelna historia miłosna, która zgłębia istotę związku i odzwierciedla emocjonalny chaos, w jakim znalazło się całe pokolenie.

Podobno 80% zwykłych ludzi uważa się za lepszych, niż inni zwykli ludzie. Gitti (nagrodzona nominacją do Złotego Niedźwiedzia Birgit Minichmayr) i Chris (Lars Eidinger) nie są zwyczajni. Są młodzi, piękni, wykształceni, niezależni i zakochani. Spędzają wspólne wakacje w domu rodziców Chrisa na Sardynii, rozkoszując się słońcem i spotykając z drugą parą turystów, z których mieszczańskich nawyków się naśmiewają.

Nowi znajomi psują im samopoczucie swoimi sukcesami. Sana (Nicole Marischka) i Hans (Hans-Jochen Wagner) reprezentują tych wszystkich innych, którzy stale towarzyszą naszym związkom, kształtując, komentując i niszcząc je. Jedynym, co łączy kochanków, okazuje się być kryzys wartości. Czy ich uczucie przetrwa te idylliczne wakacje?

Wszyscy inni
Tytuł oryginalny

Alle Anderen

Gatunek

melodramat

Kraj produkcji

Niemcy

Rok produkcji

2009

Data światowej premiery

23.07.2010

Obsada

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d23n91t
d23n91t
d23n91t