Trwa ładowanie...
d451fhx

Wszystko płynie

Najnowsze informacje
3.1
(20 głosów)
Oceń:
d451fhx

„Wszystko płynie” to dokumentalne, fabularyzowane kino drogi. Muzyczno - filmowa impresja stworzona całkowicie poza głównym nurtem polskiej kinematografii. Ilustrowana wyjątkową ścieżką dźwiękowa, stworzoną przez młodych, otwartych, pełnych pasji polskich artystów.

Prosta historia człowieka zagubionego, który ucieka przed wielkomiejskimi problemami, staje się spokojną opowieścią o przyrodzie i przestrzeni dzikiej rzeki w środku Europy. Dzięki pięknym zdjęciom i nastrojowej narracji muzycznej widz przebywa podróż wraz z głównym bohaterem. Na rzece wszystko się zmienia, wszystko przemija, pozostaje nostalgia, która może być źródłem mądrości. „Wszystko Płynie” spokojnie, niespiesznie skłania do refleksji o życiu i powrocie do natury.

Na osobną recenzje zasługuje muzyka wykorzystana w filmie. Obok zespołów „Paula i Karol” i „Mitch & Mitch” na soundtracku występują wykonawcy nie znani szerszej publiczności, a ich utwory będą publikowane po raz pierwszy. Muzycy młodego pokolenia tworzą bez kompleksów, ich utwory równie dobrze mogłyby powstać w centrach muzyki niezależnej (Nowym Jorku, Berlinie, Londynie). Informacja, że muzyka z "Wszystko płynie" jest w 100 % polska powinna zrewidować opinie o zaściankowości rodzimej sceny.

Wszystko płynie
Tytuł oryginalny

Wszystko płynie

Gatunek

dokumentalny, dramat

Kraj produkcji

Polska

Rok produkcji

2011

Data światowej premiery

06.04.2012

Czas trwania

74 min.

Obsada

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d451fhx
d451fhx
d451fhx