Trwa ładowanie...

Wygraj z Drogówką

Wygraj z DrogówkąŹródło: Orange
d1ae530
d1ae530

Siedem dni, siedmiu kolegów i siedem grzechów głównych w najnowszym filmie Wojtka Smarzowskiego - „Drogówka”. Obejrzyj tę produkcję legalnie w Telewizji Tu i Tam i wygraj t-shirt

OGLĄDAJ DROGÓWKĘ ONLINE!

Wypożycz film „Drogówka” i odpowiedz na krótkie pytanie. Codziennie od 10. do 16. czerwca zostanie nagrodzona 1 osoba. Szczegóły TUTAJ.

Wojtek Smarzowski, reżyser, takich hitów jak „Dom zły” czy „Wesele” nie obniża poziomu. Najnowsza produkcja - „Drogówka” to ostre i wnikliwe spojrzenie na zamknięty świat policji. Wystąpiły w niej gwiazdy polskiego kina: Bartłomiej Topa, Marcin Dobrociński, Arkadiusz Jakubik czy Marian Dziędziel.

Film opowiada historię siedmiu policjantów, których łączy nie tylko praca, ale i wspólne upodobania. Ich „mały świat” z pozoru działa doskonale. Wszystko się zmienia, gdy w tajemniczych okolicznościach ginie jeden z nich. O zabójstwo zostaje oskarżony sierżant Ryszard Król. Kiedy próbuje oczyścić się z zarzutów, odkrywa prawdę o przestępczych powiązaniach na najwyższych szczeblach władzy.

Tytuł ten zyskał uznanie nie tylko w oczach tysięcy widzów, ale także Polskiej Akademii Filmowej. Na tegorocznej gali Orły „Drogówka” zgarnęła aż dwie statuetki. Doceniono nowatorski scenariusz oraz drugoplanową rolę Arkadiusza Jakubika.

d1ae530
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ae530