Trwa ładowanie...
d395bra

Wygraj z Drogówką

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wygraj z Drogówką
(Orange)
d395bra

Siedem dni, siedmiu kolegów i siedem grzechów głównych w najnowszym filmie Wojtka Smarzowskiego - „Drogówka”. Obejrzyj tę produkcję legalnie w Telewizji Tu i Tam i wygraj t-shirt

OGLĄDAJ DROGÓWKĘ ONLINE!

Wypożycz film „Drogówka” i odpowiedz na krótkie pytanie. Codziennie od 10. do 16. czerwca zostanie nagrodzona 1 osoba. Szczegóły TUTAJ.

d395bra

Wojtek Smarzowski, reżyser, takich hitów jak „Dom zły” czy „Wesele” nie obniża poziomu. Najnowsza produkcja - „Drogówka” to ostre i wnikliwe spojrzenie na zamknięty świat policji. Wystąpiły w niej gwiazdy polskiego kina: Bartłomiej Topa, Marcin Dobrociński, Arkadiusz Jakubik czy Marian Dziędziel.

Film opowiada historię siedmiu policjantów, których łączy nie tylko praca, ale i wspólne upodobania. Ich „mały świat” z pozoru działa doskonale. Wszystko się zmienia, gdy w tajemniczych okolicznościach ginie jeden z nich. O zabójstwo zostaje oskarżony sierżant Ryszard Król. Kiedy próbuje oczyścić się z zarzutów, odkrywa prawdę o przestępczych powiązaniach na najwyższych szczeblach władzy.

Tytuł ten zyskał uznanie nie tylko w oczach tysięcy widzów, ale także Polskiej Akademii Filmowej. Na tegorocznej gali Orły „Drogówka” zgarnęła aż dwie statuetki. Doceniono nowatorski scenariusz oraz drugoplanową rolę Arkadiusza Jakubika.

d395bra

Podziel się opinią

Share
d395bra
d395bra