Trwa ładowanie...

Z "Gry o tron" do nowego "Terminatora"

Z "Gry o tron" do nowego "Terminatora"
d4jwzee
d4jwzee

Zdjęcia do filmu "Terminator: Genesis" trwają już od kilku tygodni. W Sarah Connor wciela się znana z roli Daenerys Targaryen z "Gry o tron" Emilia Clarke. Aktorka cieszy się, że pracuje z reżyserem, którego spotkała na planie serialu.

- Mam szczęście, że film reżyseruje Alan Taylor, którego poznałam na planie "Gry o tron" - w rozmowie z "Total Film" mówi młoda gwiazda. - Dzięki temu praca nad tą ikoniczną postacią wydaje się mniej przerażająca.

Clarke przyznaje, że od dawna jest fanką legendarnej serii. - Gdy byłam młodsza, uwielbiałam te filmy - stwierdza. - To fantastyczne, że dostałam angaż do kolejnej odsłony.

Przypomnijmy, że do głównej roli powróci Arnold Schwarzenegger. W obrazie wystąpią także J.K. Simmons (detektyw), Jai Courtney (jako Kyle Reese) i Jason Clarke (jako John Connor) oraz Matt Smith (jako osoba blisko związana z Connorem).

Tym razem tytułowy cyborg z przyszłości zostanie przysłany z powrotem w przeszłość, aby powstrzymać komputery przed wytworzeniem świadomości i wypowiedzeniem wojny ludziom.

Polska premiera planowana jest na 26 czerwca 2015 roku.

d4jwzee
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4jwzee