Trwa ładowanie...

Z "Jacka Stronga" do "Ant-Mana"

Share
Z "Jacka Stronga" do "Ant-Mana"
Źródło: megafon.pl
d3a5e8x

*Patrick Wilson, którego możemy obecnie oglądać w najnowszym dziele Władysława Pasikowskiego, "Jack Strong", zastanawia się nad udziałem w ekranizacji komiksu "Ant-Man".*

Propozycję udziału w filmie złożył gwiazdorowi reżyser Edgar Wright. Na razie nie ujawniono o jaką konkretnie postać chodzi.

Przypomnijmy, że w tytułowej kreacji wystąpi aż dwóch aktorów - Michael Douglas i Paul Rudd. W komiksach Marvela Ant-Manem był pierwotnie doktor Pym, naukowiec, który pewnego dnia wynajduje substancję pozwalającą na zmianę rozmiarów. Dzięki niej może on zmniejszyć się do wielkości mrówki. Później miejsce Pyma zajął Scott Lang, złodziej, który kradnie kostium Ant-Mana, aby pomóc umierającej córce. W kinie pojawią się obaj bohaterowie. Douglas zagra Pyma, a Rudd - Scotta Langa. Ponadto rozważany jest udział takich aktorów, jak Evangeline Lilly, Michael Pena i Clifton Collins Jr.

Zdjęcia powinny wystartować zaraz po zakończeniu prac nad kolejną odsłoną "Avengersów". Oprawą wizualną produkcji zajmie się Bill Pope. Muzykę pisze Steven Price. Współautorem scenariusza jest Joe Cornish. Światowa premiera przewidziana została na 17 lipca 2015 roku.

d3a5e8x

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3a5e8x
d3a5e8x