Trwa ładowanie...

Z "Nimfomanki" do wieżowca

Share
Z "Nimfomanki" do wieżowca
d3tbrgx

Stacy Martin dołączyła do obsady filmu Bena Wheatleya "High Rise".

Obraz będzie adaptacją powieści J.G. Ballarda, znanej w Polsce pod tytułem "Wieżowiec". Film przedstawi historię lokatorów gigantycznego budynku mieszkalnego. Hermetyczna społeczność dzieli się na klasy, pomiędzy którymi stopniowo dochodzi do zwierzęcej rywalizacji.

Bohaterami obrazu będą młody lekarz Robert Laing (w tej roli Tom Hiddleston), który właśnie wprowadził się do miasta, architekt, wizjoner i twórca wieżowca Anthony Royal (Jeremy Irons) oraz jego bliska, oddana mu współpracownica Charlotte (Sienna Miller). W produkcji zagra też Elisabeth Moss. Aktorka wcieli się Helen Wilder, żonę Richarda, charyzmatycznego prowokatora, podsycającego konflikty na tle rasowym, którego sportretuje Luke Evans. W obsadzie znalazł się również James Purefoy.

d3tbrgx

Teraz dołączyła do nich Stacy Martin.

Autorką scenariusza "High Rise" jest żona i regularna współpracownica reżysera, Bena Wheatleya, Amy Jump. Prace na planie rozpoczną się już wkrótce.

Martin zasłynęła rolą w "Nimfomance" Larsa von Triera. Obecnie pracuje na planie filmu Matteo Garrone "The Tale Of Tales".

Zwiastun filmu "Nimfomanka":

d3tbrgx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3tbrgx
d3tbrgx