Trwa ładowanie...
d8t0p6q
Aktualności

Z "Wolverine" do "Arrow"

Share
Z "Wolverine" do "Arrow"
Źródło: mat. dystrybutora
d8t0p6q

Japońska aktorka i modelka Rila Fukushima, którą ostatnio można było podziwiać w obrazie "Wolverine", zasiliła obsadę nowego sezonu serialu "Arrow".

Rila Fukushima wcieli się w Tatsu Yamashiro, postać, która oryginalnie pojawia się na łamach serii komiksów "Zielona Strzała" publikowanych przez DC Comics. To Japonka i ekspertka sztuk walki, posiadająca śmiertelny miecz, od którego pochodzi jej przydomek, Katana. W serialu Tatsu będzie jedną z mentorek głównego bohatera. Początkowo Katanę miała zagrać Devon Aoki, która musiała jednak porzuć projekt ze względu na konflikt terminarza.

Przypomnijmy, iż "Arrow" jest współczesną historią Zielonej Strzały, superbohatera komiksów DC Comics. Po pięciu latach od katastrofy morskiej miliarder Oliver, jak dotąd uznawany za zmarłego, zostaje odnaleziony na bezludnej wyspie na Pacyfiku. Kiedy powraca do domu, rodzina zauważa, że pobyt na wyspie bardzo go odmienił. W roli głównej można zobaczyć Stephena Amella.

Premiera trzeciego sezonu serialu została wyznaczona na 8 października.

Rila Fukushima jest modelką, która występuje też w teledyskach. W ubiegłym roku zagrała w filmie akcji "Wolverine" Jamesa Mangolda.

d8t0p6q

Podziel się opinią

Share
d8t0p6q
d8t0p6q