Trwa ładowanie...
d1kxijl
d1kxijl

Katarzyna Rosłaniec - autorka "Galerianek" - powraca w wielkim stylu. Zobacz jej najnowszy film "Bejbi Blues" *online.*

Katarzyna Rosłaniec, która podbiła serca polskiej publiczności swoim pierwszym filmem, dramatem „Galerianki”, powraca w wielkim stylu. W najnowszej produkcji - „Bejbi Blues” kolejny raz stawia trudne pytania i pokazuje rzeczywistość taką jaka jest – często trudną i niezbyt przyjemną. „Bejbi Blues” to opowieść o 17-letniej dziewczynie, która zdecydowała, że… chce zostać matką. Jednak szybko okazało się, że dzieci nie są tak „trendy”, jak opisywano to na internetowych forach. Film, którego koproducentem jest Orange Polska, od 23 maja będzie dostępny przez 3 miesiące tylko w Telewizji Tu i Tam na orange.pl.

*OGLĄDAJ BEJBI BLUES ONLINEOGLĄDAJ BEJBI BLUES ONLINE*

W Telewizji Tu i Tam na orange.pl obejrzysz także kryminał Wojtka Smarzowskiego*„Drogówka”*, czyli doskonałe męskie kino z gwiazdami polskiego kina w rolach głównych. Film opowiada historię siedmiu policjantów, których łączy nie tylko praca, ale i wspólne upodobania. Ich mały, zamknięty świat z pozoru działa doskonale. Wszystko się zmienia, gdy w tajemniczych okolicznościach ginie jeden z nich. Film ten zyskał uznanie nie tylko w oczach tysięcy widzów, ale także Polskiej Akademii Filmowej. Na tegorocznej gali Orły „Drogówka” zgarnęła aż dwie statuetki. Doceniono nowatorski scenariusz oraz drugoplanową rolę Arkadiusza Jakubika.

d1kxijl

Dla fanów kina wojennego nie lada gratką w Telewizji Tu i Tam na orange.pl będzie film „Obława”, który został uznany przez Polską Akademię Filmową za najlepszą polską produkcję ubiegłego roku. W tej produkcji nie ma martyrologicznego patosu i pomnikowego bohaterstwa. Są za to krwiste postaci i mocna intryga.

W ofercie Telewizji Tu i Tam na orange.pl znajdziecie także oczekiwany od blisko dekady film *„Jesteś Bogiem”, o legendarnej grupie Paktofonika, która na zawsze zmieniła oblicze polskiego hip-hopu oraz komedię - „Podejrzani zakochani”* z Bartłomiejem Kasprzykowskim, Sonią Bohosiewicz i Weroniką Książkiewicz w rolach głównych.

d1kxijl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1kxijl