search
powiązane
tape
fotka

Anna Mucha

Ocena talentu:
Ocena 32/5 3.45 / 5

Ocena wyglądu:
Ocena 33/5 3.95 / 5


premiery

Ostatnie aktywności

Mucha odchodzi z "M jak Miłość"

wtorek, 04 grudnia 2007 12:12 | Wirtualna Polska

Anna Mucha Anna Mucha
źródło: AKPA
Potwierdziły się wcześniejsze spekulacje. Anna Mucha znika z planu serialu "M jak Miłość".

Aktorka wyjeżdża do Stanów Zjednoczonych, gdzie trafi do "The Lee Strasberg Theatre & Film Institute". Tam pragnie dokształcać się zawodowo.

Mucha zmuszona była poprosić Ilonę Łepkowską o urlop od pracy w "M jak Miłość". Madzia Marszałek, bohaterka grana przez Anię wyjedzie do Sudanu jako wolontariusz pracujący w Polskiej Akcji Humanitarnej. To nie wszystkie zmiany w serialu.

Znika Simona, grana przez Agnieszkę Fitkau- Perepeczko, która wyjedzie do Niemiec, by opiekować się chorym, byłym mężem. Niejako w zamian już niebawem pojawi się nowy bohater, niezwykle przystojny i czarujący Irek(Maciej Jachowski), który będzie zabiegał o względy Olgi, którą gra Karolina Nowakowska.


Do obsady dołączy też Julka Wróblewska znana widzom przede wszystkim z filmu "Tylko mnie kochaj". W "M jak Miłość" zagra Zosię, córkę zmarłego policjanta.

Oprócz nowych twarzy szykuje się też wielki powrót. Po trzech latach na plan serialu wraca Paweł Okraska, kreujący postać Michała Łagody. Czy los znów splecie Michała i jego byłą żonę Małgosię(Joanna Koroniewska). O tym przekonamy się już niebawem, oglądając kolejne odcinki serialu.
ZOBACZ TAKŻE:
Niewygodna prawda o polskim idolu wyszła na jaw dopiero po latach Dołącz do ponad 52000 fanów Facebooku! Największe oscarowe wpadki
Jak mogli to przeoczyć? Najzabawniejsze wpadki w polskich filmach Jakimowicz jest monstrualny. Zobacz, jak przypakował Kondrat wziął ślub z dziewczyną młodszą o 38 lat!
Ocena
Twoja ocena:  
Ocena 0/5  
Średnia ocena: Ocena 3.74/5 3.74 / 5
A teraz ...
Wyślij znajomym Wyślij znajomym
Drukuj Drukuj

Opinie (0)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!