Trwa ładowanie...
d2en99d

A więc wojna

Najnowsze informacje
3.3
(26 głosów)
Oceń:
d2en99d

„A więc wojna” (ang. This Means War) to romantyczna komedia akcji z 2012 roku w reżyserii McG (twórca takich filmów jak ”Terminator: Ocalenie”, ”Aniołki Charliego”). McG wyreżyserował film na podstawie scenariusza Timothy'ego Dowlinga i Simona Kinberga. Muzyke skomponował Christophe Beck. Obraz wyprodukowali: Robert Simonds, Will Smith, James Lassiter oraz Simon Kinberg.

Dwaj tajni agenci zakochują się w tej samej kobiecie i rywalizując o jej względy wypowiadają sobie wojnę na śmierć i życie, korzystając z doświadczeń, które zdobyli w ciągu wielu lat wykonywania skrajnie niebezpiecznych zadań.

W rolach głównych: nagrodzona Oscarem Reese Witherspoon (”Woda dla słoni”, ”Legalna blondynka”), Chris Pine (”Niepowstrzymany”, ”Star Trek”), Tom Hardy (”Incepcja”, ”Helikopter w ogniu”), Til Schweiger (”Bękarty wojny”, ”Król Artur”) i nominowana do Oscara Angela Bassett (”Kontakt”, ”Tina”). Ciekawostką jest fakt, że zarówno Chris Pine jak i Tom Hardy zagrali wcześniej Jamesa T. Kirka i Jeana-Luca Picarda, kapitanów statku Enterprise w „Star Trek Universe”.

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2en99d
d2en99d
d2en99d