Trwa ładowanie...
d4d2ldo

Cztery gwiazdki

Najnowsze informacje
3.4
(106 głosów)
Oceń:
d4d2ldo

Nikt nie przepada za świętami bardziej niż Brad i Kate… W każde Boże Narodzenie - zamożna para z San Francisco (szczęśliwie niezwiązana węzłem małżeńskim) oddaje się świątecznej tradycji wymykania się swoim zwariowanym rodzinkom na relaksujący, pełen zabawy wypoczynek w jakimś egzotycznym miejscu.

Tam, popijając margaritę przy basenie, wznoszą toast za święta, wiedząc, że raz jeszcze udało im się uniknąć chaosu i emocjonalnych turbulencji swoich czterech rodzin: rozwiedzionych rodziców, kłócącego się rodzeństwa, nieposkromionej dzieciarni i wszelkich jątrzących się żalów i niezręcznych chwil, cechujących każde rodzinne święta Bożego Narodzenia.

Ale nie w tym roku.

Gdy szorty i okulary słoneczne już czekają w walizkach, Brad (VINCE VAUGHN) i Kate (REESE WITHERSPOON) zostają uwięzieni na lotnisku w San Francisco przez gęstą mgłę, uniemożliwiającą start samolotu. Co gorsza, uchwyciła ich kamera lokalnej stacji telewizyjnej, zdradzając wszystkim ich świąteczne plany.... włącznie z ich rodzinami. Nie mając drogi ucieczki ani wymówki, są teraz oczekiwani w domu ojca Brada. I matki Kate. I matki Brada. I ojca Kate. Cztery Gwiazdki w jeden dzień.

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4d2ldo
d4d2ldo
d4d2ldo