Trwa ładowanie...
adele

Demi Lovato niczym Adele

Share
Demi Lovato niczym Adele
d4joiwg

Demi Lovato nie miała najmniejszych problemów, mierząc się z utworem Adele.

Amerykańska gwiazda popu postanowiła zaśpiewać utwór angielskiej koleżanki po fachu podczas jednego z koncertów. Na warsztat wzięła "When We Were Young" z albumu "25". Pełnej emocji interpretacji mieli okazję posłuchać uczestnicy show w Cleveland.

d4joiwg

Pod tym adresem znajduje się natomiast wykonanie Adele z BRIT Awards 2016.

Demi Lovato zaczynała jako gwiazdą produkcji Disneya. Równolegle prowadzi karierę muzyczną i aktorską. Na jej dyskografię składa się 5 płyt, z których ostatnia "Confident", ukazała się w październiku 2015 roku. Na ekranie można było ją oglądać w produkcjach "Glee", "From Dusk Till Dawn: The Series" i "Zoolander 2".

Artystka weźmie udział w filmie "Get Smurfy" (gdzie użyczy głosu Smerfetce) oraz w animacji "Charming". Nagrała też cover przeboju "I Will Survive" Glorii Gaynor na potrzeby kinowej wersji "Angry Birds".

Adele ma na koncie trzy albumy "19" (2008), "21" (2011) i "25" (2015). Jej płyty rozeszły się na świecie w nakładzie przekraczającym 100 milionów. Za przebój "Skyfall" do tak samo zatytułowanego filmu o przygodach Jamesa Bonda Angielka otrzymała Oscara, Złoty Glob i Grammy.

d4joiwg

Podziel się opinią

Share
d4joiwg
d4joiwg