Trwa ładowanie...
d1r6w4h

Doda pokazała zdjęcie Marii Sadowskiej. Film o Dubaju już wkrótce

Doda i Maria Sadowska od miesięcy mówią, że pracują nad filmem o kobietach świadczących usługi seksualne w Dubaju. Pandemia nie jest w stanie powstrzymać ich przed realizacją produkcji. Doda właśnie pokazała zdjęcie z sekretnego spotkania z Marią Sadowską.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Doda omawia szczegóły filmu od "aferze dubajskiej" z Marią Sadowską
Doda omawia szczegóły filmu od "aferze dubajskiej" z Marią Sadowską (ONS)
d1r6w4h

Sprawą młodych kobiet, które świadczyły często upokarzające usługi seksualne na Bliskim Wschodzie, kilka lat temu żyła cała Polska. W 2018 r. Piotr Krysiak napisał o nich reportaż "Dziewczyny z Dubaju", na podstawie którego powstał scenariusz filmu. Wyprodukuje go Doda i jej mąż Emil Stępień. Za kamerą stanie Maria Sadowska.
Jej spojrzenie na temat luksusowych prostytutek arabskich szejków będzie inne niż pisarza.

W ŁÓŻKU Z OSKAREM: Iwona Węgrowska przerywa milczenie: "Nigdy w życiu nie byłam w Dubaju!"

Z tego, co wstępnie wiadomo, w filmie zostanie przybliżona historia jednej dziewczyny, jednak jej losy będą oparte na opowieściach wielu kobiet. Na ekranie zobaczymy, jak niepewna siebie dziewczyna z małego miasta wchodzi w "brudny biznes", a później staje się jego szefową.

d1r6w4h

Doda i Maria Sadowska spotkały się ostatnio, by omówić szczegóły produkcji. Żona Emila Stępnia wrzuciła zdjęcie koleżanki w masce ochronnej.

  Instagram
(Instagram)

Przypomnijmy, że jeszcze wczoraj Doda udostępniła zdjęcie, które sugerowało, że maseczki ochronne to niepotrzebny wymysł. Zresztą, podobnie jak Edyta Górniak czy Ivan Komarenko, wzbudzała ostatnio sporo kontrowersji, dzieląc się swoimi przemyśleniami na temat koronawirusa.

Piosenkarka udostępniała wypowiedzi pseudonaukowców, twierdzących, że liczba zgonów z powodu COVID-19 jest zawyżana. Gwiazda dziwiła się także, że nagranie, uznane za fake newsa, "usuwane jest z prędkością światła" z sieci.

Czekacie na film o wydarzeniach z Dubaju?

d1r6w4h

Podziel się opinią

Share
d1r6w4h
d1r6w4h