Trwa ładowanie...
deg75e8

Dowód życia

Najnowsze informacje
3.9
(242 głosy)
Oceń:
deg75e8

W trakcie budowy tamy w Tecali, kraju w Andach, Amerykanin Peter Bowman pracujący na stanowisku głównego inżyniera zostaje porwany przez siły antyrządowe podczas zamieszek w stolicy kraju. Kiedy partyzanci dowiadują się, kim jest porwany, natychmiast występują z żądaniem trzech milionów dolarów okupu za bezpieczny powrót pojmanego do domu. Firma Petera, której siedziba znajduje się w Houston, jest na krawędzi bankructwa. Jej szef zrezygnował z polis ubezpieczeniowych na wypadek porwania swoich pracownków. Nie jest w stanie zgromadzić pieniędzy na okup wyznaczony za Bowmana.
Żona Petera, Alice nie mogąc liczyć na pomoc ze strony firmy zatrudniającej męża, nawiązuje kontakt z profesjonalnym negocjatorem Terrym Thornem, Australijczykiem, weteranem sił SAS, który przez ostatnie dziewięć lat rozpracował z powodzeniem wiele przypadków porwań wysoko postawionych osobistości, używając do tego wszelkich dostępnych środków.
Po dobrze zapowiadającym się początku akcji, negocjacje z dnia na dzień stają się coraz trudniejsze. W czasie pertraktacji Peter jest przenoszony z jednej kryjówki partyzantów w wysokich Andach do kolejnej położonej w amazońskiej dżungli. Sytuacja ma negatywny wpływ na jego samopoczucie psychiczne i fizyczne. Wtedy Peter na nowo odkrywa potęgę miłości do Alice. Skupiając się na pozytywnych aspektach swojego życia podtrzymuje zanikającą chęć przetrwania.
Kiedy w negocjacjach następuje impas, Terry decyduje się na desperacki krok i zawraca się o pomoc do znajomego negocjatora, Dino. Wraz z trójką doskonale przeszkolonych najemników wyruszają z pomocą Peterowi.

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
deg75e8
deg75e8
deg75e8