Trwa ładowanie...
d3qplmx

Dzikie historie

Najnowsze informacje
3.0
(4 głosy)
Oceń:
1
d3qplmx

„Dzikie historie”, najnowsza produkcja Pedro Almodóvara, to absolutnie szalona komedia, której bohaterami jest sześć osób na skraju załamania nerwowego, mówiących światu „dość!”. Niepozorni, łagodni na co dzień ludzie nagle tracą kontrolę nad sobą i niespodziewanie wpadają w furię.

Modelka, kierowca, kelnerka, milioner, specjalista od materiałów wybuchowych i panna młoda – każda z tych osób pochodzi z zupełnie innego świata i pozornie nic ich ze sobą nie łączy. Jednak wszyscy będą musieli zmierzyć się ze stresującą sytuacją, jedną z tych, które każdy z nas przeżywa codziennie: odholowany samochód, gadatliwy pasażer w samolocie, niespodziewane spotkanie z kochanką męża, bezduszny urzędnik, kolejne spóźnienie do domu z pracy, pirat drogowy…

W świecie, w którym liczy się tylko wydajność i sukces, tych sześcioro postanawia przechytrzyć system i walczyć o siebie! Nawet jeśli będzie to wymagało przekroczenia cienkiej granicy między normalnością a szaleństwem. „Dzikie historie” są jak „Pulp Fiction” wyreżyserowane przez Almodóvara w szczytowej formie.

Dzikie historie
Tytuł oryginalny

Relatos salvajes

Gatunek

komedia

Kraj produkcji

Hiszpania

Rok produkcji

2014

Data światowej premiery

02.01.2015

Czas trwania

122 min.

Obsada

Podziel się opinią

1

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3qplmx
d3qplmx
d3qplmx