Trwa ładowanie...

Gospodarze show pod lupą!

Prezenterzy programów rozrywkowych prześcigają się w pomysłach, aby przyciągnąć jak największą liczbę widzów. Niektórzy raczą nas niezwykle kiepskimi żartami, a inni zmuszają do oglądania swoich wdzięków.

Gospodarze show pod lupą!Źródło: Agencja Mazur
d46j8ur
d46j8ur

"Gąs" towarzyszy Katarzynie Skrzyneckiej (39 l.) od VI edycji tanecznego show. Wcześniej partnerował jej Hubert Urbański, ale to dopiero z Piotrem Gąsowskim (45 l.) odbierają na tych samych falach. Znakiem rozpoznawczym "Gąsa" jest przaśne poczucie humoru. "Skrzynki" słodzenie uczestnikom. Ale połączyła ich duma z... własnych klatek piersiowych. On zrywa z siebie koszule, ona prawie w każdym odcinku chwali się biustem. Ale to raczej kształtne piersi Kasi są głównym powodem ich sukcesu.

Nie bez powodu Kasia Cichopek (27 l.) od niedawna reklamuje lalki Barbie. Aktorka jest uosobieniem słodyczy, ciepła i piękna. I choć Kasia w programie "Jak oni śpiewają" jest trochę drewniana, to i tak wypada zdecydowanie lepiej niż jej partner Krzysztof Ibisz (44 l.).

d46j8ur

Rozbuchane ego plus kiepskie poczucie humoru prezentera to mieszanka wybuchowa. Jeszcze trochę, a producenci lalek zaczną robić swoje zabawki na wzór Ibisza, który zapewne sądzi, że wygląda lepiej niż Ken.

To jeden z najbardziej interesujących duetów w telewizji. No bo jak prezenterzy, którzy nie budzą sympatii, mają przyciągnąć przed ekrany miliony widzów? Magda Mołek to antyteza Kasi Cichopek -- zimna, chłodna i wbija szpile, gdzie tylko może.

Andrzej Sołtysik to z kolei mistrz braku taktu. To on wypaplał na antenie radosną wiadomość o ciąży Katarzyny Herman. Goście Mołek i Sołtysika przed przyjściem do "Dzień dobry TVN" muszą być gotowi na wszystko. Widzowie też, dlatego mimo wszystko w weekendowe poranki włączają telewizor.

Kawa czy herbata? : Agnieszka Szulim i Radosław Brzózka

Nazywano go następcą Tomasza Kammela i wróżono karierę. Ale Radosław Brzózka pozostał sobą: wyrośniętym, dobrze ułożonym i świetnie przygotowanym do lekcji chłopcem.

d46j8ur

Dziennikarz jest zawsze profesjonalny i taktowny w stosunku do swoich rozmówców. A jego partnerka Agnieszka Szulim na antenie zachwyca przede wszystkim swoim wielkim seksapilem.

Mam talent: Szymon Hołownia i Marcin Prokop

Szymon Hołownia i Marcin Prokop to dowód na to, że by prowadzić rozrywkowe show nie trzeba być pozbawioną osobowości infantylną kukłą.

Dziś trudno sobie wyobrazić, aby "Mam talent" mógł poprowadzić duet inny niż Szymon (33 l.) i Marcin (32 l.). Panowie są naturalni oraz zabawni. Choć ich żarty często bywają bardzo frywolne, potrafią rozbawić do łez.

d46j8ur
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d46j8ur