Trwa ładowanie...

Hardkor disko dla gwiazdora "Jesteś Bogiem"

Hardkor disko dla gwiazdora "Jesteś Bogiem"
d2cn5kr
d2cn5kr

Ta decyzja 26-letniego Marcina Kowalczyka z pewnością zdziwi niejednego fana polskiego kina. Aktor, który dzięki roli Magika w „Jesteś Bogiem” z dnia na dzień zyskał ogólnokrajową popularność, wybrał już nowy filmowy projekt, w którym wystąpi. Tym razem jego bohater będzie ostro imprezował w rytmach… disco. Już w 2014 roku na ekrany polskich kin trafi pełnometrażowy debiut Krzysztofa Skoniecznego - "Hardkor Disko". Marcin Kowalczyk zagra w nim główną rolę…

Film "Hardkor Disko" został wyprodukowany przez niezależną grupę głębokiOFF. Wcześniej twórcy zajmowali się przede wszystkim teledyskami oraz teatrem. Głównym bohaterem produkcji jest Marcin (Marcin Kowalczyk), młody mężczyzna, który dowiaduje się o pewnym bardzo istotnym fakcie na temat własnej przeszłości i poznaje swoją prawdziwą tożsamość. Niespodziewanie spotyka na swojej drodze Olę. Wkracza w jej życie pełne narkotyków, imprez i nielegalnych wyścigów samochodowych. To nie odciąga go jednak od pewnego radykalnego planu.

Twórcy określają swoje dzieło mianem współczesnej tragedii antycznej. Mówią, że to opowieść o miłości niemożliwej, desperackim poszukiwaniu tożsamości, winie, zemście i karze, ale również o młodych ludziach, którzy są coraz bardziej zagubieni w świecie konsumpcji, hedonizmu i agresji.

Poza Kowalczykiem w filmie grają Jaśmina Polak, Agnieszka Wosińska i Janusz Chabior.

Więcej informacji o produkcji można znaleźć na jej stronie oraz na oficjalnym profilu na Facebooku. Dystrybutorem "Hardkor Disko" będzie Gutek Film.

d2cn5kr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2cn5kr