Trwa ładowanie...

Internauci WP już przyznali Oscary

Zanim w poniedziałkowy poranek dowiecie się, w czyje ręce powędrowały Oscary podczas 84 gali ich wręczenia, zobaczcie jaki byłby werdykt, gdyby zamiast Amerykańskiej Akademii Filmowej tę najbardziej prestiżową nagrodę filmową na świecie wręczali internauci WP!

Internauci WP już przyznali Oscary
d16hibx
d16hibx

Od ponad miesiąca na stronie oscary.wp.pl trwało głosowanie, w którym wybieraliście artystów, którzy waszym zdaniem najbardziej zasłużyli na Złotą Statuetkę. Głosowanie możliwe było w dziewięciu najważniejszych kategoriach: Najlepszy Film, Najlepszy Aktor, Najlepsza Aktorka, Najlepszy Aktor w roli drugoplanowej, Najlepsza Aktorka w roli drugoplanowej, Najlepszy Reżyser, Najlepszy Scenariusz Oryginalny, Najlepszy Scenariusz Adaptowany oraz Najlepszy Film Animowany.

W poniedziałek 25 lutego o godzinie 01:00 zakończyliśmy głosowanie. Filmy i artyści, którzy zebrali najwięcej głosów, zostali oznaczeni czerwonymi statuetkami Oscara. O tym, ile z waszych typów pokryło się z werdyktami członków Amerykańskiej Akademii Filmowej dowiecie w poniedziałkowy poranek, kiedy na stronie oscary.wp.pl pojawią się odpowiadające faktycznym zwycięzcom Złote Statuetki.

d16hibx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d16hibx