Trwa ładowanie...
d2dq58c

Karolina Szymczak

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
Miejsce urodzenia:

Złotoryja

Filmografia:
d2dq58c
Instagram.com
Źródło: Instagram.com

Karolina Szymczak to polska modelka i aktorka. Jej debiutem była rola w filmie "Herkules" Bretta Ratnera, gdzie wcieliła się w rolę Alcmene i zagrała obok takich gwiazd kina jak Dwayne Johnson, Ian McShane czy John Hurt. Pojawiła się też w produkcjach "Gwiazdy" oraz "Diablo. Wyścig o wszystko". Rozgłos w mediach zdobyła głównie jako modelka oraz partnerka Piotra Adamczyka, również znanego aktora.

Karolina Szymczak - życiorys i kariera

Karolina Szymczak urodziła się 25 października 1991 roku w Złotoryi. Od wczesnego dzieciństwa marzyła o zostaniu modelką, jednak od zawsze lubiła również występować na scenie. Ukończyła Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sucharskiego w Złotoryi, a później także została absolwentką studiów za zakresu marketingu internetowego na Dolnośląskiej Szkole Wyższej we Wrocławiu.

Wkrótce przeprowadziła się do Warszawy, aby móc rozpocząć karierę jako modelka. Trud się opłacił, bowiem szybko stała się rozpoznawalna i pracowała na wybiegach między innymi w Los Angeles czy Nowym Jorku. Wielokrotnie pojawiała się też na pokazach w Europie, gdzie promowała znane domy mody i prywatne matki odzieżowe.

Karolina Szymczak - filmy

Filmowy debiut Karoliny Szymczak miał miejsce w 2014 roku. To wtedy modelka wystąpiła w filmie Bretta Ratnera "Herkules", gdzie miała okazję pracować na planie obok takich gwiazd jak Dwayne "The Rock" Johnson, Ian McShane czy John Hurt. Rola w hitowej produkcji nie była przełomowa dla jej kariery, jednak pozwoliła jej się dalej rozwijać jako aktorka. Następnie Karolina Szymczak miała okazję pracować na planie produkcji "Gwiazdy" w reżyserii Jana Kidawa-Błońskiego, który miał swoją premierę w maju 2017 roku. Reakcje krytyków na ten film okazały się stosunkowo pozytywne.

Kolejnym krokiem w karierze Karoliny Szymczak był udział w filmie krótkometrażowym Stephena Lyonsa "Cuba", który był wyświetlany podczas Cinefest Film Festival w Los Angeles. W międzyczasie modelka kontynuowała swoje aktywności i cały czas chodziła na międzynarodowych wybiegach, dzięki czemu udało jej się wyrobić swoją pozycję w show biznesie.

W 2019 roku Karolina Szymczak kolejny raz spróbowała swoich sił jako aktorka, tym razem w ramach produkcji "Diablo. Wyścig o wszystko" w reżyserii Michała Otłowskiego i Daniela Markowicza. W produkcji modelka wcieliła się w rolę Ewy. Film spotkał się z dość krytycznym recenzjami.

Karolina Szymczak - życie prywatne

Karolina Szymczak urodziła się w Złotoryi i to w tym mieście spędziła swoją młodość. Na co dzień modelka mieszka w Warszawie. Oprócz licznych aktywności zawodowych przedmiotem zainteresowania mediów stało się życie prywatne Karoliny Szymczak. W 2016 roku modelka zaczęła się spotykać z Piotrem Adamczykiem, polskim aktorem, znanym z ról w takich filmach jak "Karol - człowiek, który został papieżem", "Kobiety mafii 2" czy "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej".

Karolina Szymczak i Piotr Adamczyk kilkukrotnie pojawili się razem na ściankach, a swoim uczuciem chętnie chwalili się w mediach społecznościowych. W 2018 roku para obchodziła drugą rocznicę swojego związku, o czym informowała prasa plotkarska.

Karolina Szymczak ma 176 centymetrow wzrostu i w 2018 roku skończyła 27 lat.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2dq58c
d2dq58c
d2dq58c