Trwa ładowanie...
d36beu3
d36beu3

Kobiety mafii 2 - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Kobiety mafii 2" to film Patryka Vegi z 2019 roku Youtube.com - stopklatki
Podziel się

"Kobiety mafii 2" to najnowszy film znanego polskiego reżysera Patryka Vegi. Obraz jest kontynuacją hitu kasowego "Kobiety mafii" z 2018 roku. W rolach głównych wystąpiły Agnieszka Dygant, Katarzyna Warnke, Aleksandra Grabowska oraz Aleksandra Popławska. W jedną z głównych ról wcieliła się kolumbijska aktorka Angie Cepeda znana polskim widzom z kreacji pierwszplanowych w takich popularnych telenowelach jak "Fiorella" czy "Luz Maria".

Kobiety mafii 2 – opis fabuły

W filmie sensacyjnym "Kobiety mafii 2" poznajemy dalsze losy bohaterek pierwszej części.

Niania nadal jest królową gangu zajmującego się przemytem narkotyków. Kiedy jednak znika duża dostawa z Kolumbii, na horyzoncie pojawia się niebezpieczna Aida. Kobieta może pokrzyżować plany Niani, tym bardziej że zwraca się o pomoc do Mata, który chce zdobyć wysoką pozycję w świecie narkotyków.

d36beu3

Mat ma jednak problemy z dorastającą zbuntowaną córką Stellą. Dziewczyna chce bowiem zostać jedną z królowych mafii. Wchodzi w układ ze swoim chłopakiem zajmującym się kradzieżą samochodów.

Tymczasem z więzienia po kilku latach wychodzi Anna Ostrowska znana jako Spuchnięta Anka. Choć początkowo nie może się odnaleźć, dostaje szansę na powrót do świata mafii.

Justyna ("Siekiera") znajduje się w Maroku, gdzie poznaje przystojnego Amira. Mężczyzna jednak ginie, a żądna zemsty Justyna powraca do Polski.

Jak połączą się losy kobiet?

"Kobiety mafii 2" Patryka Vegi to propozycja dla fanów kina sensacyjnego.

d36beu3

Kobiety mafii 2 – ciekawostki

d36beu3
Tytuł oryginalny

Kobiety mafii 2

Gatunek

Sensacyjny

Kraj produkcji

Polska

Rok produkcji

2019

Data światowej premiery

22.02.2019

Data polskiej premiery

22.02.2019

Reżyser
Scenarzysta
Obsada

Podziel się opinią

Share
d36beu3
d36beu3