Trwa ładowanie...
d208mgo

Kobiety mafii 2

Najnowsze informacje
3.4
(33 głosy)
Oceń:
53
39
d208mgo
Youtube.com - stopklatki
Źródło: Youtube.com - stopklatki

"Kobiety mafii 2" to najnowszy film znanego polskiego reżysera Patryka Vegi. Obraz jest kontynuacją hitu kasowego "Kobiety mafii" z 2018 roku. W rolach głównych wystąpiły Agnieszka Dygant, Katarzyna Warnke, Aleksandra Grabowska oraz Aleksandra Popławska. W jedną z głównych ról wcieliła się kolumbijska aktorka Angie Cepeda znana polskim widzom z kreacji pierwszplanowych w takich popularnych telenowelach jak "Fiorella" czy "Luz Maria".

Kobiety mafii 2 – opis fabuły

W filmie sensacyjnym "Kobiety mafii 2" poznajemy dalsze losy bohaterek pierwszej części.

Niania nadal jest królową gangu zajmującego się przemytem narkotyków. Kiedy jednak znika duża dostawa z Kolumbii, na horyzoncie pojawia się niebezpieczna Aida. Kobieta może pokrzyżować plany Niani, tym bardziej że zwraca się o pomoc do Mata, który chce zdobyć wysoką pozycję w świecie narkotyków.

Mat ma jednak problemy z dorastającą zbuntowaną córką Stellą. Dziewczyna chce bowiem zostać jedną z królowych mafii. Wchodzi w układ ze swoim chłopakiem zajmującym się kradzieżą samochodów.

Tymczasem z więzienia po kilku latach wychodzi Anna Ostrowska znana jako Spuchnięta Anka. Choć początkowo nie może się odnaleźć, dostaje szansę na powrót do świata mafii.

Justyna ("Siekiera") znajduje się w Maroku, gdzie poznaje przystojnego Amira. Mężczyzna jednak ginie, a żądna zemsty Justyna powraca do Polski.

Jak połączą się losy kobiet?

"Kobiety mafii 2" Patryka Vegi to propozycja dla fanów kina sensacyjnego.

Kobiety mafii 2 – ciekawostki

Kobiety mafii 2
Tytuł oryginalny

Kobiety mafii 2

Gatunek

Sensacyjny

Kraj produkcji

Polska

Rok produkcji

2019

Data światowej premiery

22.02.2019

Data polskiej premiery

22.02.2019

Reżyser
Scenarzysta
Obsada

Podziel się opinią

53
39

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d208mgo
d208mgo
d208mgo