Trwa ładowanie...
katarzyna dowbor
09-12-2009 14:15

Katarzyna Dowbor wraca do Dwójki!

Wielbiciele jej talentu już mogą się cieszyć! Jak dowiedział się Fakt Katarzyna Dowbor (50 l.) wraca do telewizyjnej Dwójki. Dziennikarka już wkrótce ponownie dołączy do zespołu "Pytanie na śniadanie".

Katarzyna Dowbor wraca do Dwójki!Źródło: Agencja Mazur
d3e8fvx
d3e8fvx

– Nie potwierdzam i nie zaprzeczam, ale pozdrawiam wszystkich moich widzów, za którymi bardzo tęsknię – powiedziała nam tajemniczo Katarzyna Dowbor.

Dla wiernych widzów telewizji śniadaniowej to bardzo dobra wiadomość. Pani Kasia zniknęła z TVP 2 prawie dwa lata temu. Choć nadal była pracownikiem telewizji, zobaczyć ją można było tylko w TVP Info, gdzie prowadzi swój program „Alchemia zdrowia i urody”. W tak popularnym kiedyś „Pytaniu na śniadanie” pojawiły się zupełnie nowe twarze. Niestety nie zagwarantowały tak wysokiej oglądalności programu.

Decyzja o powrocie Dowbor wcale więc nie dziwi. – To fachowiec i profesjonalistka w każdym calu. A co najważniejsze jest kochana i szanowana przez widzów. Na wizji zawsze jest uśmiechnięta, swobodnie i z lekkością potrafi rozmawiać z gośćmi, wzbudzając ogromne zaufanie – mówi nam osoba z TVP. Panią Kasię w porannym programie zobaczymy prawdopodobnie na początku przyszłego roku.

Polecamy w wydaniu internetowym efakt.pl:

window.open(this.href);return false;">Kinga Rusin królową chałtur

d3e8fvx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3e8fvx