Trwa ładowanie...
d44vdie

Melissa George

Najnowsze informacje
4.4
(14 głosów)
Oceń:
d44vdie

Australijska aktorka odnosząca sukcesy w Hollywood. Jej znamiennym występem był udział w serialu telewizyjnym „Agentka o stu twarzach” (Alias). Dzięki połączeniu urody i talentu, Melisa George zdobyła miano jednej z najbardziej obiecujących aktorek młodego pokolenia.

* Melissa Suzanne George urodziła się 6 sierpnia 1976 roku w Perth w Australii.* Karierę rozpoczynała w Australii, gdzie pracowała jako modelka i została uznana modelką roku. Po udziale w popularnym serialu telewizyjnym „Home & Away”, dwukrotnie nagradzana była The Golden Logie (australijska nagroda telewizyjna). Potem pojawiała się w wielu serialach australijskich i amerykańskich. W 1998 roku przyjęła rolę w pierwszym swojej karierze filmie kinowym "Dark City".

Wystąpiła w „Słodkie i ostre” (Sugar and Spice), „Do diabła z miłością” (Down with Love), gościnnie w przebojowym serialu telewizyjnym „Przyjaciele” (Friends). Pośród innych filmów, w jakich można było oglądać aktorkę warto wymienić „Turistas”, „Mroczne miasto”, „Mullholand Driver”, czy „Do diabła z miłością”.

Aktorkę można było zobaczyć w serialu „Lipstick Jungle” opartym na powieści doskonale znanej po „Seksie w wielkim mieście” Candice Bushnell. Melisę Geaorge można też było oglądać na ekranach kin* obok Jennifer Anniston i Clive’a Owena w „Wykolejonym”, a także w nakręconym przez Andrew Douglasa remake’u horroru „Amityville”.*

Oprócz tego występowała gościnnie w wielu znanych serialach takich jak np. "Detektyw Monk", "Czarodziejki" i "Przyjaciele". Popularność zdobyła dzięki roli w "Agentce o stu twarzach".

W 1998 roku Melissa George poznała swojego przyszłego męża, Claudio Dabeda. W 2000 roku wzięli ślub.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d44vdie
d44vdie
d44vdie