Trwa ładowanie...
miley cyrus
13-10-2009 06:03

Miley Cyrus się tłumaczy

Młoda aktorka była jedną z najpopularniejszych postaci na portalu - krótkie wiadomości jej autorstwa czytało ponad milion internautów.

Miley Cyrus się tłumaczyŹródło: AP
d3sj2pr

Miley Cyrus przeprosiła fanów, którzy poczuli się zaniedbani przez to, iż opuściła serwis Twitter.

- Moi najdrożsi fani - napisała na oficjalnym blogu MileyWorld.com. - Jesteście najbliżsi memu sercu i boli mnie, gdy słyszę, że niektórzy z was poczuli się urażeni, ponieważ zlikwidowałam konto na Twitterze. Bezpośrednie połączenie z wami było dla mnie cudownym doświadczeniem, czułam, jakbyśmy stali się niemal przyjaciółmi. Twitter jest czymś pięknym, jeśli go dobrze używać. Często jednak narzekam na brak prywatności w życiu, ale przecież sama odbieram sobie prywatność, mówiąc całemu światu, co właśnie robię. Niektóre rzeczy muszą pozostać tylko moje.

Artystka przy okazji zaprzeczyła plotkom, że Liam Hemsworth namówił ją do usunięcia konta, twierdząc, iż była to jej własna decyzja.

Miley Cyrus mogliśmy podziwiać w kinach w kwietniu 2009 roku w obrazie "Hannah Montana. Film" * "Hannah Montana. Film" *. Dyskografię gwiazdy zamyka album * "Breakout" * z lipca 2008 roku.

d3sj2pr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3sj2pr