Trwa ładowanie...
d2n8cxw

Narzeczony na niby

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
d2n8cxw
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

"Narzeczony na niby" to polska komedia romantyczna, która weszła do kin 12 stycznia 2018 roku, czyli miesiąc przed walentynkami. Prosta historia oparta na kilku schematach fabularnych została nakręcona przez Bartosza Prokopowicza, reżysera "Chemii" z 2015 roku.

Narzeczony na niby – opis fabuły

Akcja komedii romantycznej "Narzeczony na niby" rozgrywa się w Warszawie. Karina pracuje przy produkcji talent-show dla dzieci "Brawo kids" razem ze swoim partnerem Darkiem. Czekając na ukochanego w jego mieszkaniu, Darek przychodzi z inną dziewczyną, ponieważ zapomniał o umówionym spotkaniu z Klarą.

To jednak dopiero początek przygód. Roztrzęsiona Klara wybiega z mieszkania tylko w bieliźnie i w płaszczu. Wracając samochodem do domu, ma stłuczkę z taksówkarzem Szymonem. Mężczyzna obiecuje pokryć szkody. Klara ma jednak inne plany dotyczące relacji z Szymonem.

W międzyczasie do programu o młodych talentach przychodzi niepozorny chłopak Tolek ze swoim dziadkiem. Chłopiec dostaje się do talent-show, jednak jego ojciec nie może się o tym dowiedzieć. Klara zgadza się na ten układ, jednak nie jest świadoma, że ojciec Tolka to Szymon. Jak mężczyzna zareaguje na udział syna w programie?

Ponadto siostra Klary, Basia, szykuje się do ślubu z ukochanym Bartkiem. Ceremonia staje jednak pod znakiem zapytania z powodu tajemniczego Barnaby.

Jak potoczą się losy Klary, jej siostry, Szymona oraz Tolka? Może Darek uświadomi sobie, że Klara jest miłością jego życia i będzie próbował ją odzyskać?

Film romantyczny "Narzeczony na niby" to lekka komedia podana w miłym opakowaniu – idealna na wieczorny seans.

Narzeczony na niby – ciekawostki

  • Reżyserem "Narzeczonego na niby" jest Bartosz Prokopowicz, który nie tylko nakręcił film "Chemia", ale również współpracował przy produkcji takich filmów jak "Dług" (1999), "Przedwiośnie" (2001), "Biała sukienka" (2003), "Komornik" (2007) czy "Kochaj i tańcz" (2009);
  • Scenariusz do filmu "Narzeczony na niby" napisały Katarzyna Sarnowska i Katarzyna Priwieziencew, które wyreżyserowały teledysk "Tak mi się nie chce" Mikromusic. Ponadto Katarzyna Sarnowska współpracowała z Bartoszem Prokopowiczem przy filmie "Chemia";
  • Uroczysta premiera "Narzeczonego na niby" odbyła się 10 stycznia 2018 roku w Warszawie;
  • W "Narzeczonym na niby" możemy usłyszeć takie utwory jak Sixpence none the richer "Kiss me", LemOn "Napraw", Mafia "Imię deszczu", Krzysztof Kasowski "Maczo", Lech Janerka "Jezu jak się cieszę", Kancelaria "Zabiorę cię", Budka suflera "Takie tango", Julia Pietrucha "In me", The Chase "Butterfly (in my stomach)", "Rozkwitały pąki białych róż".

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2n8cxw
d2n8cxw
d2n8cxw