Trwa ładowanie...
dh2b36n

Niania w Nowym Jorku

Najnowsze informacje
3.0
(275 głosów)
Oceń:
dh2b36n

Pełna ciętego humoru, a zarazem wzruszająca i na wskroś prawdziwa komedia romantyczna, zrealizowana na podstawie jednego z największych bestsellerów ostatnich lat z udziałem dwóch najjaśniejszych gwiazd młodego pokolenia: Scarlett Johansson i Alicii Keys.

Powieść „Niania w Nowym Jorku” w zawrotnym tempie znalazła się na szczycie listy bestsellerów i przez wiele miesięcy utrzymywała pozycję lidera. Utrzymana w klimacie „Dzienników Bridget Jones” czy „Diabeł ubiera się u Prady”, rozbawiła do łez miliony czytelników na całym świecie.

Nanny (Scarlett Johansson), podobnie jak Andy z „Diabeł ubiera się u Prady” to młoda, ambitna studentka, która chce coś osiągnąć w życiu. Stawia sobie cele, ale wie, ile wymaga to poświęceń. Aby ukończyć studia, podejmuje pracę jako niania w bogatej nowojorskiej rodzinie. Szybko jednak się okazuje, że zajęcie, które miało jej pomóc, jest o wiele trudniejsze niż jej się wydawało.

Wariacko śmieszne okoliczności sprawią, że dziewczyna odnajdzie się w nowej dla siebie roli, a swoich snobistycznych pracodawców nauczy, że szczęścia nie można kupić za pieniądze…

Niania w Nowym Jorku
Tytuł oryginalny

Nanny Diaries, The

Gatunek

dramat, komedia, romans

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2007

Data światowej premiery

21.12.2007

Czas trwania

105 min.

Obsada

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dh2b36n
dh2b36n
dh2b36n