Trwa ładowanie...
debh18j
debh18j

Niania w Nowym Jorku - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zdjęcie
Podziel się

Pełna ciętego humoru, a zarazem wzruszająca i na wskroś prawdziwa komedia romantyczna, zrealizowana na podstawie jednego z największych bestsellerów ostatnich lat z udziałem dwóch najjaśniejszych gwiazd młodego pokolenia: Scarlett Johansson i Alicii Keys.

Powieść „Niania w Nowym Jorku” w zawrotnym tempie znalazła się na szczycie listy bestsellerów i przez wiele miesięcy utrzymywała pozycję lidera. Utrzymana w klimacie „Dzienników Bridget Jones” czy „Diabeł ubiera się u Prady”, rozbawiła do łez miliony czytelników na całym świecie.

Nanny (Scarlett Johansson), podobnie jak Andy z „Diabeł ubiera się u Prady” to młoda, ambitna studentka, która chce coś osiągnąć w życiu. Stawia sobie cele, ale wie, ile wymaga to poświęceń. Aby ukończyć studia, podejmuje pracę jako niania w bogatej nowojorskiej rodzinie. Szybko jednak się okazuje, że zajęcie, które miało jej pomóc, jest o wiele trudniejsze niż jej się wydawało.

Wariacko śmieszne okoliczności sprawią, że dziewczyna odnajdzie się w nowej dla siebie roli, a swoich snobistycznych pracodawców nauczy, że szczęścia nie można kupić za pieniądze…

debh18j

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

debh18j
debh18j