Trwa ładowanie...
d1ha6qw
d1ha6qw

Nostalgia anioła - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zdjęcie
Podziel się

Filmowa opowieść nakręcona przez uhonorowanego Oscarem Petera Jacksona na podstawie bestsellerowej powieści Alice Sebold opowiada historię czternastoletniej Susie Salmon, zgwałconej i zamordowanej w drodze do domu w grudniu 1973.

Dziewczynka obserwuje to, co dzieje się po jej śmierci – emocjonalne zmagania rodziny i pozostawanie mordercy na wolności, z perspektywy nieba. W swoim nowym, tajemniczym świecie pozostaje rozdarta pomiędzy pragnieniem zemsty, a dążeniem do uzdrowienia trawionej tym brutalnym doświadczeniem rodziny.

Susie pragnie, żeby jej rodzina pogodziła się z jej stratą i potrafiła nadal żyć szczęśliwie. To, co rozpoczyna się jako szokujące morderstwo, przeradza się w trzymającą w napięciu, bogatą wizualnie podróż przez więzi pamięci, miłości i nadziei, prowadząc do zaskakującego zakończenia.

W filmie zagrali: nominowany do Nagrody Akademii® Mark Wahlberg, laureaci Oscara - Rachel Weisz i Susan Sarandon, którym na ekranie partnerują Stanley Tucci, Michael Imperioli i nominowana do Oscara Saoirse Ronan w roli Susie Salmon.

d1ha6qw

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

d1ha6qw
d1ha6qw