Trwa ładowanie...
ycipk-3y3wlu
ycipk-3y3wlu

Paragraf 44 - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zdjęcie
Podziel się

„Paragraf 44” (ang. Catch .44) to amerykański dramat z 2011 roku. Za reżyserię odpowiada debiutujący w tym fachu Aaron Harvey, który jest również autorem scenariusza. Za produkcję odpowiadają Randall Emmett, Megan Ellison i Michael Benaroya.

Opowieść koncentruje się wokół trzech kobiet, związanych z szalonym zabójcą (Forest Whitaker), kierowcą ciężarówek i obłąkanym kucharzem. W filmie pojawia się również Bruce Willis, który gra manipulującego wszystkimi mafioza.

Dla Tes (Malin Akerman) i jej dwóch młodych wspólniczek, Kary (Nikki Redd) i Tary (Deborah Ann Woll), sprawa wydaje się całkiem prosta. Wystarczy przechwycić dostawę narkotyków, na którą czeka ich szef Mel (Bruce Willis). Ale skomplikowana sekwencja niespodziewanych wydarzeń sprawia, że ich misterny plan bierze w łeb. Nic nie jest takie, jakie się wydawało, nikt nie jest tym, za kogo się podaje. Akcja wymyka się spod kontroli, a łatwy skok zamienia się w śmiertelnie niebezpieczną grę w kotka i myszkę.

W filmie zagrali również: Brad Dourif jako szeryf Connors, Michael Rosenbaum – Brandon, Shea Whigham – Billy, Edrick Browne – Devon, Jill Stokesberry – Francine, P.J. Marshall – Elmore, Ivory Dortch – Waitress.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku

ycipk-3y3wlu
ycipk-3y3wlu
ycipk-3y3wlu