Trwa ładowanie...
d2z77uh
d2z77uh

Podejrzani zakochani

Najnowsze informacje
5.0
(1 głos)
Oceń:
1
1
Podziel się
Opinie
Zdjęcie

„Podejrzani zakochani” to polska komedia kryminalna z 2012 roku w reżyserii Sławomira Kryńskiego, który także jest autorem scenariusza. Za produkcję odpowiada Kazimierz Rozwałka, zaś muzykę skomponował Grzegorz Daroń, autor muzyki do wielu seriali, m.in. „Majka”, „Ja wam pokażę” czy „Julia”. Za dystrybucję odpowiada Forum Film.

Nieśmiały Albert (Bartek Kasprzykowski) szuka miłości w internecie. Surfując w sieci, natrafia na równie spragnioną bliskości Barbarę (Sonia Bohosiewicz). Oboje przyjmują podobną strategię – ona podaje się za tajemniczą Simonę, on za przystojnego francuskiego amanta. Gdy wreszcie umawiają się na spotkanie w realu, kontynuują maskaradę, wysyłając na randkę atrakcyjnych zastępców (Weronika Książkiewicz, Rafał Królikowski).

W efekcie wszyscy trafiają do hotelu, gdzie grasuje groteskowa szajka przestępców, polująca na bezcenną kolekcję diamentów. W intrydze pełnej omyłek nikt nie wie, kto jest podejrzany, a kto zakochany. Tu nawet zakochanymi zostaje się z przypadku. Wraz z inteligentem i romantyczką w ciąg nieprawdopodobnych zdarzeń miłosno-kryminalnych zostaną wplątani femme fatale, rabuś, oszust i kierownik-służbista.

W filmie „Podejrzani zakochani” w pozostałych rolach wystąpili: Rafał Rutkowski jako Sasza, Jerzy Schejbal (ojciec), Marek Ślosarski (kierownik), Krzysztof Kiersznowski (blondyn), Arkadiusz Janiczek (brunet), Katarzyna Figura ("czterdziestka"), Jolanta Mielech (Bożena), Sławomir Orzechowski (Gawroński), Hai Bui Ngoc ("Kitajec"), Sławomir Zapała (Wiktor).

Podziel się opinią

1
1
Share
d2z77uh
d2z77uh
d2z77uh
d2z77uh