Trwa ładowanie...
silent hill
14-04-2009 03:33

Radha Mitchell wróci do Silent Hill?

Radha Mitchell wróci do Silent Hill?Źródło: ONS.pl
d2mz17i
d2mz17i

Radha Mitchell jest zainteresowana udziałem w kontynuacji horroru "Silent Hill". Tym razem jednak już nie jako jego gwiazda.

Film powstał w 2006 roku na bazie gry wideo o tym samym tytule. Bohaterką jest Rose, która w poszukiwaniu lekarstwa dla śmiertelnie chorej córki przybywa do pewnego wymarłego miasteczka. W Silent Hill dziecko zostaje jednak porwane, a Rose musi stanąć do walki ze złem. W roli głównej wystąpiła Radha Mitchell.

Film spotkał się z pozytywnymi opiniami wielbicieli oryginalnego dzieła, ale nie okazał się zbyt dużym sukcesem kasowym. Mimo to producenci zastanawiają się nad realizacją jego kontynuacji. - Nie wiem co obecnie dzieje się z tym projektem - zdradziła Mitchell, która wyjawiła, iż reżyser oryginalnego dzieła, Cristophe Gans, nie stanie za kamerą sequela. - Szkoda. To wariat, ale i wielki wielbiciel gry. Moim zdaniem jeśli powstanie kolejny film, on powinien go nakręcić.

Mitchell zdradziła również, iż jeśli wystąpi w kontynuacji, to będzie to rola epizodyczna. Ostatnio aktorka wystąpiła w filmie sensacyjnym "Kod".

d2mz17i
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2mz17i