Trwa ładowanie...
sylwester
23-12-2009 11:04

Rosati spędzi sylwestra sama

Nie dla wszystkich zabawa sylwestrowa będzie okazją do świętowania. Weronika Rosati zostanie tego dnia w domu sama.

Rosati spędzi sylwestra samaŹródło: Kapif.pl
d47lx01
d47lx01

Weronika Rosati (25 l.) nie ma ten wieczór żadnych planów. Jej rodzice wybierają się na uroczysty bankiet, a aktorka zostaje w domu, gdzie samotnie powita Nowy Rok. Rosati nie miała ostatnio dobrej passy. Miała nadzieję, że udział w „Tańcu z gwiazdami” pozwoli jej zyskać sympatię widzów. Niestety była dość ostro krytykowana przez jury i odpadła już w czwartym odcinku show TVN.

Nie układa jej się również w życiu osobistym. Choć spekulowano na temat jej związku ze znajomym z planu serialu „MajkaAndrzejem Andrzejewskim (33 l.), to okazuje się, że ten jest tylko jej kolegą. Przyjaciół Weronika też przez ostatnie lata nie znalazła zbyt wielu, bo najwięcej czasu spędzała z rodzicami. Efekt jest taki, że nie ma nikogo, z kim mogłaby spędzić tę wyjątkową noc.

Jak dowiedział się Fakt od znajomych aktorki, jej rodzice bawić się będą na oficjalnym bankiecie, zaś piękna Weronika chcąc nie chcąc zostanie sama w domu. Może smutny, samotny sylwester sprawi, że piękna aktorka zrobi coś ze swoim życiem. I w przyszłym roku będzie cieszyć się w sylwestra obecnością wielu przyjaciół.

Polecamy w wydaniu internetowym efakt.pl:
Kammel walczy o powrót do TVP

d47lx01

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d47lx01