Trwa ładowanie...

Stereo Total wchodzi do ''Sali samobójców''

Stereo Total wchodzi do ''Sali samobójców''Źródło: ITI Cinema
d35a5ub
d35a5ub

Ich muzyki nie da się opisać w prosty sposób – to niezwykłe połączenie najmodniejszych gatunków – elektroniki, popu, retro-hipu, punku, garażowego rockabilly, soulu i francuskiej chanson. A do tego prowokacyjne ironiczno-erotyczne teksty, śpiewane we wszelkich możliwych językach, nawet po turecku czy japońsku.

Stereo Total, czyli duet Françoise Cactus i Brezel Göring znani są z przekraczania nie tylko muzycznych granic. Okazuje się, że z Polską łączy ich nie tylko polaroidowe zdjęcie zrobione domom towarowym, które eksponują na portalu Myspace, ale także film, i to głośny! Pochodzący z debiutanckiej płyty „OCH ACH” utwór „C’est la mort” znalazł się na ścieżce dźwiękowej filmu „Sala samobójcówJana Komasy, który zobaczymy na polskich ekranach już 4 marca.

„C’est la mort” powstało w oparciu o sondę przeprowadzoną w Berlinie. Françoise Cactus pytała bywalców lokalnych knajp co potrafią powiedzieć po francusku. Na bazie ich odpowiedzi powstała eklektyczna kompozycja.

To nie pierwsza przygoda z filmem ekscentrycznego duetu –zespół ma w swoim dorobku widowisko, którego sednem było komentowanie filmu „WeekendJean-Luca Godarda. Stereo Total to nie jedyny duet wypełniający brzmieniami „Salę samobójców”. Obok Françoise Cactus i Brezel Göring w filmie zabrzmi także znany z klubowych rytmów Wet Fingers (DJ Adamus i Mafia Mike). Kolejną niespodzianką dla audiofili będą kawałki zespołów Billy Talent czy Kyst. Współczesnym twórcom wtórować będą także klasyczne utwory Schuberta, Chopina czy Mozarta.

Jakub Gierszał i Roma Gąsiorowska w filmie (fot. ITI Cinema)

d35a5ub

„Sala samobójców” to debiut pełnometrażowy jednego z najzdolniejszych reżyserów młodego pokolenia – Jana Komasy. Film opowiada historię młodego chłopaka Dominika (Jakub Gierszał), który ma wszystko - znajomych, bogatych rodziców, interesuje się nim najładniejsza dziewczyna w szkole, pieniądze na ciuchy, gadżety i imprezy. Pewnego dnia zaczepia go w sieci tajemnicza dziewczyna. Jest intrygująca, niebezpieczna i przebiegła. Wprowadza go do "Sali samobójców", miejsca, z którego nie ma ucieczki. Dominik, w pułapce własnych uczuć, wplątany w śmiertelną intrygę, straci to, co w życiu najcenniejsze.

** [

A MOGLI STOCZYĆ SIĘ NA SAMO DNO ]( http://film.wp.pl/nie-skonczyli-na-dnie-6025275771658881g )**

d35a5ub

** [

NAJLEPSZE PROSTYTUTKI W HOLLYWOOD ]( http://film.wp.pl/nierzadnice-hollywood-6025275877319297g )**

** [

GWIAZDA NA WIZJI POSZŁA DO ŁÓŻKA Z OCHRONIARZEM! ]( http://teleshow.wp.pl/gid,13142363,img,13142390,kat,1024839,title,Kim-Kardashian-przekroczyla-kolejna-granice,gal eria.html )**

** [

GWIAZDY "SŁONECZNEGO PATROLU" DZIŚ. JAK WYGLĄDAJĄ? ]( http://teleshow.wp.pl/jak-dzis-wygladaja-gwiazdy-slonecznego-patrolu-6026603162764417g )**

d35a5ub
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d35a5ub