Trwa ładowanie...

Szymon Bobrowski zagra Saletę

Ten film może być prawdziwym hitem! Telewizja TVN realizuje film "Bokser", którego scenariusz stworzony jest na podstawie biografii znanego polskiego pięściarza i celebryty Przemysława Salety (42 l.).

Szymon Bobrowski zagra SaletęŹródło: Kapif.pl
d1ys7kj
d1ys7kj

Długo szukano odpowiedniego odtwórcy dla głównej roli. I dokonano bardzo ciekawego wyboru - Przemka zagra *Szymon Bobrowski (38 l.).*

Bobrowskiego ostatnio możemy oglądać w serialu "Klub Szalonych Dziewic". Doświadczony aktor od lat świetnie radzi sobie z kolejnymi wyzwaniami filmowymi i serialowymi, często występuje też w teatrze. Jednak odegranie roli tak barwnej postaci jak Saleta, z pewnością będzie dla niego wyzwaniem.

Główny bohater filmu jest bardzo zadowolony, że to właśnie Bobrowski wcieli się w jego postać. Uważa go bowiem za świetnego aktora. - Razem z Szymonem mamy spotkać się na kawie w przyszłym tygodniu i uzgodnić wszystko - opowiada Saleta w rozmowie z Faktem. - Nie będę dawał mu rad aktorskich, bo uważam, że jest on dobrym aktorem i dobrze mnie zagra. Ale muszę mu powiedzieć, jakie są moje reakcje na różne sytuacje - dodaje Przemek. Szykuje się kawał mocnego kina.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

window.open(this.href);return false;">Robert Chojnacki się ożenił! FOTO

d1ys7kj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ys7kj