Trwa ładowanie...
d355ih0

Wanted Ścigani

Najnowsze informacje
3.7
(338 głosów)
Oceń:
2
d355ih0

W pracy, szef żyje tylko po to, żeby znęcać się nad nim na oczach kolegów. W domu, jego własna dziewczyna przyciąga jak seksualny magnes wszystkich - łącznie z tak zwanym najlepszym przyjacielem - oprócz niego. Nic więc dziwnego, że nieudacznik Wes, między składającymi się z wegetariańskiego tofu posiłkami, łyka dziesiątki tabletek zapobiegającym atakom paniki.

Pewnego dnia jego marna egzystencja się kończy. W jego życie wkracza bowiem Fox (Jolie), dziewczyna pracująca dla Bractwa – liczącej wieki ligi świetnie wyszkolonych zabójców, kierujących się mottem: Zabicie jednej osoby, oznacza ocalenie dla tysięcy.

Wes podąża śladem pracującego kiedyś dla Bractwa ojca i wyzwala uwięzioną w sobie od dawna bestię. Okazuje się, że zabijanie ma we krwi. Rozpoczyna żmudne szkolenie pod okiem Fox i ekipy, której przewodzi enigmatyczny lider Bractwa, Sloan (Freeman). Neofita rozwija w sobie błyskawiczny refleks i nadludzką wręcz sprawność. Zresztą nikt nie mówił, że zostanie zabójcą będzie łatwe.

Nieudacznik odradza się jako złoty chłopiec Bractwa. Wes zaczyna nowe życie dokonując „serwowanej na zimno” zemsty na dręczycielach z przeszłości. Jednak w miarę upływu czasu, słodki smak władzy staje się coraz bardziej gorzki. Wes zdaje sobie sprawę z tego, że intencje jego towarzyszy nie są takie szlachetne, jak to początkowo wyglądało. Młody człowiek otrzymuje lekcję, której nikt wcześniej nie był w stanie mu udzielić: To tylko on sam może kontrolować swoje przeznaczenie.

Podziel się opinią

2

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d355ih0
d355ih0
d355ih0