Trwa ładowanie...
d2sl574

Wygrane marzenia

Najnowsze informacje
4.2
(726 głosów)
Oceń:
1
1
d2sl574

Dwudziestojednoletnią Violet Sanford natura obdarzyła aksamitnym głosem. Dziewczyna marzy o karierze autorki piosenek, mieszka jednak z ojcem, Billem, w prowincjonalnym miasteczku w New Jersey i zarabia na życie jako kelnerka w pizzerii. Pewnego dnia dochodzi do wniosku, że nadszedł czas, by postawiła na swoim i wbrew radzie ojca i najlepszej przyjaciółki, Glorii rzuca pracę i wyrusza do Nowego Jorku.
Wynajmuje mieszkanie, pisze piosenki i nagrywa własne utwory bezskutecznie próbując zainteresować nimi wydawców z firm płytowych. Próbuje śpiewać na żywo przed publicznością w jednym z nocnych klubów, ale nie potrafi opanować tremy i występ kończy się katastrofą.
Dzięki zbiegowi okoliczności Violet poznaje przystojnego Kevina O'Donnella, którego bierze za menedżera modnego klubu. W rzeczywistości Kevin okazuje się... kucharzem z restauracji serwującej hamburgery. Wierzy jednak w możliwości Violet i postanawia pomóc jej w zrobieniu kariery. Między młodymi rodzi się uczucie.
Pewnego dnia Violet zastaje swoje mieszkanie splądrowane przez włamywaczy. Zrozpaczona pociesza się kawałkiem ciasta w pobliskiej kawiarence, gdzie poznaje trzy dziewczyny pracujące jako barmanki w barze noszącym nazwę "Coyote Ugly", Cammie, Rachel i Zoe. Na wieść o tym, że Zoe odłożyła dość pieniędzy, by rozpocząć studia prawnicze i odchodzi z Coyote Ugly, Violet postanawia zająć jej miejsce.
Właścicielka Coyote Ugly, Lil (Maria Bello) przezywa Violet "zakonnicą z Jersey", ale daje jej upragnioną pracę. Dziewczyna odkrywa świat, z którego istnienia nie zdawała sobie nawet sprawy. Coyote Ugly okazuje się bowiem miejscem szczególnym. Rządzą w nim pełne seksu, śmiałe i pewne siebie barmanki, które nie tylko serwują drinki, ale i tańczą na barze. Ich niesamowite wyczyny ściągają co wieczór tłumy gości i przedstawicieli mediów. Niezwykła atmosfera Coyote Ugly sprawia, że Violet przełamuje wrodzoną nieśmiałość i zmienia się nie do poznania. Sukces ma jednak swoją cenę. Violet traci kontrolę nad sobą, szacunek ojca, szansę na prawdziwą miłość i nadzieję na spełnienie swoich marzeń. Czy uda jej się odnaleźć siebie?

Podziel się opinią

1
1

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2sl574
d2sl574
d2sl574