Trwa ładowanie...
emma watson
15-04-2015 04:04

Zobacz obsadę "Pięknej i bestii"

Share
Zobacz obsadę "Pięknej i bestii"Źródło: mat. dystrybutora
da71tbi

Josh Gad umieścił na Instagramie zdjęcie obsady aktorskiej wersji "Pięknej i bestii".

Produkcja ewidentnie już się zaczęła, bo aktorzy swoje spotkanie uczcili pięknym selfie, które trafiło na Instagram Josha Gada. Fotografię można obejrzeć pod tym adresem. Znajdują się na niej Emma Watson (Piękna/Belle), Dan Stevens (Bestia/Książę), Kevin Kline (ojciec Belle, Maurice), Luke Evans (Gaston) oraz Josh Gad, który wcieli się w postać LeFou, śmiesznego pomocnika Gastona.

Poza tym w filmie grają także Emma Thompson (pani Potts) i Ian McKellen jako Cogsworth, zamieniony w zegar lojalny lokaj Bestii.

da71tbi

Przypomnijmy, że klasyczna baśń opowiada o pięknej wieśniaczce Belle. Jej ojciec zostaje uwięziony w zaklętym zamku przez odrażającą Bestię. Dziewczyna podąża jego śladem i zgadza się zostać więźniem stwora zamiast ojca. Wkrótce odkrywa, że za odpychającą powierzchownością potwora kryje się serce i dusza księcia.

Za kamerą filmu "Beauty and the Beast" stanie Bill Condon. Scenariusz wyszedł spod pióra Stephena Chbosky'ego. Podstawą dla jego tekstu jest szkic Evana Spiliotopoulosa. Premiera planowana jest na 17 marca 2017 roku.

da71tbi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
da71tbi
da71tbi