Trwa ładowanie...
anna dymna
29-06-2017 16:15

Anna Dymna trafiła do szpitala

Anna Dymna musiała zgłosić się do szpitala. Wszystko przez przemęczenie i brak snu.

Anna Dymna trafiła do szpitalaŹródło: East News
d1nf2kf

– Ostatnio byłam bardzo przemęczona, bo miałam na głowie ogrom obowiązków. Sesja na uczelni, kilka spektakli dziennie do zagrania w teatrze, a do tego organizacja Festiwalu Zaczarowanej Piosenki. Byłam osłabiona i źle się czułam. Musiałam zgłosić się szpitala - powiedziała 65-letnia Anna Dymna w rozmowie z serwisem Fakt24.

W czerwcu Dymna przeżyła chwile największej grozy, gdy szaleniec powiedział przez drzwi, że chcę ją zabić. Nie mniej spokojnie było ostatnio w Starym Teatrze, z którym jest związana od ponad czterdziestu lat. W wyniku politycznych nacisków - przy sprzeciwie całego polskiego środowiska teatralnego - odsunięto w nim dyrektora Jana Klatę.

Na szczęście aktorka zdradziła, że wyniki badań są dobre, mimo że lekarze obawiali się, że przyczyną jej złego samopoczucia może być zła praca serca. – Tak naprawdę byłam chora na... brak snu. Muszę się o siebie bardziej zatroszczyć - uspokaja aktorka.

d1nf2kf

Życzymy dużo spokoju i w pełni zasłużonego urlopu.

Anna Dymna: aktorzy są nienormalni!

Anna Dymna fot. Łukasz Brodowicz / BRATstudio Anna Dymna fot. Łukasz Brodowicz / BRATstudio materiał prasowy/Megafon.pl
Anna Dymna fot. Łukasz Brodowicz / BRATstudio Anna Dymna fot. Łukasz Brodowicz / BRATstudio Źródło: materiał prasowy/Megafon.pl
d1nf2kf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1nf2kf