Trwa ładowanie...
d36tgev

Gotowi na wszystko. Exterminator

Najnowsze informacje
4.0
(2 głosy)
Oceń:
1
d36tgev
Youtube.com - stopklatki
Źródło: Youtube.com - stopklatki

"Gotowi na wszystko. Exterminator" to polska komedia z Pawłem Domagałą, Krzysztofem Czeczotem, Piotrem Żurawskim i Piotrem Roguckim w rolach głównych. Za kamerą stanął Michał Rogalski, który współpracował przy napisaniu scenariusza.

Gotowi na wszystko. Exterminator – opis fabuły

Marcyś, Jaro, Lizzy, Makar i Cypek tworzyli deathmetalową kapelę Exterminator. Jako młodzi buntownicy wierzyli, że uda im się zrobić międzynarodową karierę. Jedno wydarzenie zmieniło jednak plany, a w życie muzyków wkradła się szara rzeczywistość.

Marcyś pracuje w sklepie komputerowym ojca. Jest w związku z Magdą, jednak jako dorosłe dziecko zbierające gadżety z lat 90. nie potrafi się zaangażować. Jaro pracuje w fabryce pianki poliuretanowej, a także jest ojcem bliźniąt. Lizzy znalazł pracę w sektorze bankowym, sprzedając kredyty. Makar jest w szpitalu psychiatrycznym, a Cypek wyjechał za granicę.

Dawni przyjaciele nie utrzymują ze sobą kontaktu. Kiedy spotykają się na pogrzebie Cypka, Marcyś wpada na pomysł reaktywacji zespołu, jednak nikt nie wydaje się zainteresowany wizją ponownego spotkania na scenie.

Z pomocą Marcysiowi przychodzi pani burmistrz, która chciałaby przeznaczyć pieniądze na reaktywację zespołu. Jednak ma jeden warunek – muzycy muszą grać na festynach znane przeboje z repertuarów innych zespołów (Bajm, Papa Dance).

Marcyś próbuje zaangażować pozostałych kolegów do wzięcia udziału w projekcie, jednak trudno im się pogodzić ze zmianą deathmetalowego repertuaru na lżejszy materiał. Problem stanowią również dawne zatargi, a także urzędnik Wirski oraz współpraca z zespołem Wisienki.

Czy mężczyznom uda się reaktywować zespół i odnowić dawną przyjaźń? Czy główny protagonista Marcyś będzie zawsze wiecznym chłopcem? A może wydorośleje i stworzy szczęśliwy związek z Magdą?

Komedia "Gotowi na wszystko. Exterminator" to świetny wybór na wieczór, w której dużą rolę odgrywa muzyka, nie tylko polska, ale również zagraniczna.

Zobacz też inne polskie komedie 2018.

Gotowi na wszystko. Exterminator – ciekawostki

  • Film "Gotowi na wszystko. Exterminator" wyreżyserował Michał Rogalski, który otrzymał nagrodę specjalną Złote Kociaki na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni za dramat wojenny "Letnie przesilenie" (2014). Współpracował przy tworzeniu takich seriali jak "Czas honoru", "Tancerze", "Apetyt na życie", "Przepis na życie", "O mnie się nie martw";
  • Scenariusz "Gotowi na wszystko. Exterminator" jest oparty na historii zawartej w książce Przemysława Jurka "Kochanowo i okolice". Pisarz współtworzył scenariusz do filmu;
  • Komedia polska "Gotowi na wszystko. Exterminator" była nominowana w Konkursie Polskich Filmów Fabularnych na festiwalu Netia OFF Camera;
  • Zdjęcia do filmu były kręcone od maja do czerwca 2017 roku w Pionkach, Kozienicach oraz Warszawie;
  • W filmie "Gotowi na wszystko. Exterminator" można usłyszeć polskie i zagraniczne utwory np.: Bajm "Modlitwa o złoty deszcz", TSA "51", Mafia "Imię deszczu", Kombi "Black and white", Hey "Byłabym", Andrzej Zaucha "Byłaś serca biciem", Turbo "Dorosłe dzieci", Motorhead "Ace of spades", Scorpions "Still loving you", The Sixpounder "Time to kill" oraz "Figure it out".

Podziel się opinią

1

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d36tgev
d36tgev
d36tgev