Trwa ładowanie...
d25pdhg

Granice miłości

Najnowsze informacje
3.5
(31 głosów)
Oceń:
d25pdhg

Nagrodzona Oscarem mega gwiazda Charlize Theron oraz długo oczekiwana Kim Basinger w superprodukcji Guillermo Arriagi, nagradzanego scenarzysty filmów takich jak „Babel", „Amores Perros" i „21gramów". Obraz wybitnego twórcy nominowany był do nagrody głównej – Złotego Lwa na ostatnim festiwalu filmowym w Wenecji.

Wypadkową przeszłości jest teraźniejszość. Mariana (Lawrence), 16 letnia dziewczyna z meksykańskiego miasteczka stara się poskładać rozsypane życie swoich rodziców, Sylvia (Theron) właścicielka restauracji w Portland podejmuje emocjonalną podróż by wymazać grzechy przeszłości, Gina (Basinger) i Nick (de Almeida) próbują ukryć swój namiętny romans oraz Maria (Tessa Ia) nastolatka starająca się pomóc sfrustrowanym rodzicom w odszukaniu miłości.

Wielowątkowa historia kilkorga ludzi oddzielonych czasem i przestrzenią, którym przyjdzie stanąć twarzą w twarz z konsekwencjami własnych wyborów. Wszyscy będą musieli wyruszyć w podróż po odkupienie, nie mając pewności, że je kiedykolwiek odnajdą.

Granice miłości
Tytuł oryginalny

Burning Plain, The

Gatunek

dramat

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2008

Data światowej premiery

23.10.2009

Czas trwania

111 min.

Obsada

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d25pdhg
d25pdhg
d25pdhg