Trwa ładowanie...

Kate Winslet i Leonardo DiCaprio są parą?

Gdy poznali się na planie "Titanica", mieli po 21 lat. Kate Winslet i Leonardo DiCaprio dzięki filmowi Jamesa Camerona zyskali sławę, ale też przyjaźń. Od 20 lat aktorzy utrzymują bliskie relacje. Za sprawą zdjęć ze wspólnych wakacji w Saint Tropez, pojawiła się informacja, że Kate i Leo zostali parą.

Kate Winslet i Leonardo DiCaprio są parą?Źródło: East News
d4m1uxh
d4m1uxh

Okoliczności, w których poznawali się Winslet i DiCaprio, śmiało można nazwać niezwykłymi. Produkcja Jamesa Camerona była wielkim przedsięwzięciem i wymagała od aktorów odwagi i poświęcenia. Kate Winslet po premierze wspominała m.in. scenę, w której przemierza zalany dolny pokład statku, ubrana w suknię z gorsetem i męski płaszcz. Aktorka na chwilę znalazła się pod wodą i ekipa musiała przyjść jej z pomocą. Jednak moczenie się w lodowatej wodzie opłaciło się.

"Titanic" z 1997 roku zdobył jedenaście Oscarów, w tym za najlepszy film. Do dzisiaj pozostaje drugi na liście najbardziej kasowych filmów w historii kina, a piosenkę "My Heart Will Go On" w wykonaniu Celine Dion potrafi zanucić niemal każdy. Para głównych bohaterów, czyli Rose i Jack to jedna z najbardziej rozpoznawanych ekranowych tandemów.

Jak sami niejednokrotnie twierdzili, wspólna gra była dla nich przygodą i świetną zabawą. Jak to określiła Winslet: "byliśmy jak brat i siostra". Od tamtej pory - a od premiery "Titanica" minęły dwie dekady - aktorzy pozostają w stałym kontakcie. Gdy spotykają się na czerwonym dywanie, widać, darzą się sympatią i szacunkiem. Winslet powiedziała wprost: "Leo to największa miłość mojego życia." DiCaprio pytany o przyjaciółkę, powtarza, że podziwia ją za grę oraz dobór ról. "Kate i Leo" - jak nazywają ich z czułością fani - rozmawiają ze sobą przez telefon prawie codziennie.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Po raz drugi na planie Winslet i DiCarpio spotkali się w 2008 roku. "Droga do szczęścia" - dramat obyczajowy opowiadający historię kryzysu małżeńskiego - miał świetne recenzje. Reżyser filmu, Sam Mendes, był ówczesnym mężem Winslet. Winslet rozwiodła się z nim w w 2011 roku, zaś rok później została żoną Neda Rocknrolla. Jak wiadomo, DiCaprio nigdy nie zdecydował się wziąć ślubu. Aktor ma za sobą wiele związków z długonogimi modelkami, najczęściej blondynkami.

d4m1uxh

Rok temu Winslet oświadczyła, że na fetę Amerykańskiej Akademii Filmowej wybiera się tylko po to, żeby zobaczyć, jak Leo odbiera złotą statuetkę. Ona sama Oscara otrzymała w 2009 roku za kreację w „Lektorze” Stephena Daldry’ego. Wielokrotnie nominowany do nagrody DiCaprio, w końcu został nagrodzony za główną rolę w filmie "Zjawa".

Wiadomość o romansie Winslet i DiCaprio pojawiła się na łamach amerykańskiego "Star Magazine". Zdjęcia pary z sielankowego urlopu na jachcie w Saint Tropez rozbudziły wyobraźnię dzienikarzy, ale i fanów, którzy od dawna twierdzili, że tę dwójkę łączy głębsze uczucie.

Jak powiedział znajomy aktora reporterowi "Star Magazine": „Leo wcześniej spotykał się z jedną modelką za drugą, ale z żadną z nich nie nawiązał na poziomie intelektualnym takiej więzi, jaką ma z Kate”.

Być może głębokie porozumienie aktorów na poziomie emocjonalnym i zawodowym zaowocowało romansem. Jak twierdzi źródło "Star Magazine": *„Leo żywi do Kate głębokie uczucie od dnia, w którym ją poznał”. *

d4m1uxh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4m1uxh