Trwa ładowanie...

Kate Winslet i Leonardo DiCaprio są parą?

Gdy poznali się na planie "Titanica", mieli po 21 lat. Kate Winslet i Leonardo DiCaprio dzięki filmowi Jamesa Camerona zyskali sławę, ale też przyjaźń. Od 20 lat aktorzy utrzymują bliskie relacje. Za sprawą zdjęć ze wspólnych wakacji w Saint Tropez, pojawiła się informacja, że Kate i Leo zostali parą.

Share
Kate Winslet i Leonardo DiCaprio są parą?
Źródło: East News
d2nuzc4

Okoliczności, w których poznawali się Winslet i DiCaprio, śmiało można nazwać niezwykłymi. Produkcja Jamesa Camerona była wielkim przedsięwzięciem i wymagała od aktorów odwagi i poświęcenia. Kate Winslet po premierze wspominała m.in. scenę, w której przemierza zalany dolny pokład statku, ubrana w suknię z gorsetem i męski płaszcz. Aktorka na chwilę znalazła się pod wodą i ekipa musiała przyjść jej z pomocą. Jednak moczenie się w lodowatej wodzie opłaciło się.

"Titanic" z 1997 roku zdobył jedenaście Oscarów, w tym za najlepszy film. Do dzisiaj pozostaje drugi na liście najbardziej kasowych filmów w historii kina, a piosenkę "My Heart Will Go On" w wykonaniu Celine Dion potrafi zanucić niemal każdy. Para głównych bohaterów, czyli Rose i Jack to jedna z najbardziej rozpoznawanych ekranowych tandemów.

Jak sami niejednokrotnie twierdzili, wspólna gra była dla nich przygodą i świetną zabawą. Jak to określiła Winslet: "byliśmy jak brat i siostra". Od tamtej pory - a od premiery "Titanica" minęły dwie dekady - aktorzy pozostają w stałym kontakcie. Gdy spotykają się na czerwonym dywanie, widać, darzą się sympatią i szacunkiem. Winslet powiedziała wprost: "Leo to największa miłość mojego życia." DiCaprio pytany o przyjaciółkę, powtarza, że podziwia ją za grę oraz dobór ról. "Kate i Leo" - jak nazywają ich z czułością fani - rozmawiają ze sobą przez telefon prawie codziennie.

d2nuzc4

Po raz drugi na planie Winslet i DiCarpio spotkali się w 2008 roku. "Droga do szczęścia" - dramat obyczajowy opowiadający historię kryzysu małżeńskiego - miał świetne recenzje. Reżyser filmu, Sam Mendes, był ówczesnym mężem Winslet. Winslet rozwiodła się z nim w w 2011 roku, zaś rok później została żoną Neda Rocknrolla. Jak wiadomo, DiCaprio nigdy nie zdecydował się wziąć ślubu. Aktor ma za sobą wiele związków z długonogimi modelkami, najczęściej blondynkami.

Rok temu Winslet oświadczyła, że na fetę Amerykańskiej Akademii Filmowej wybiera się tylko po to, żeby zobaczyć, jak Leo odbiera złotą statuetkę. Ona sama Oscara otrzymała w 2009 roku za kreację w „Lektorze” Stephena Daldry’ego. Wielokrotnie nominowany do nagrody DiCaprio, w końcu został nagrodzony za główną rolę w filmie "Zjawa".

Wiadomość o romansie Winslet i DiCaprio pojawiła się na łamach amerykańskiego "Star Magazine". Zdjęcia pary z sielankowego urlopu na jachcie w Saint Tropez rozbudziły wyobraźnię dzienikarzy, ale i fanów, którzy od dawna twierdzili, że tę dwójkę łączy głębsze uczucie.

Jak powiedział znajomy aktora reporterowi "Star Magazine": „Leo wcześniej spotykał się z jedną modelką za drugą, ale z żadną z nich nie nawiązał na poziomie intelektualnym takiej więzi, jaką ma z Kate”.

d2nuzc4

Być może głębokie porozumienie aktorów na poziomie emocjonalnym i zawodowym zaowocowało romansem. Jak twierdzi źródło "Star Magazine": *„Leo żywi do Kate głębokie uczucie od dnia, w którym ją poznał”. *

d2nuzc4

Podziel się opinią

Share
d2nuzc4
d2nuzc4