Trwa ładowanie...
d39651f

"Luis i obcy". DVD trafiło na sklepowe półki

Do sklepów trafił właśnie film DVD dla najmłodszych, "Luis i obcy". Teraz razem z dziećmi będziesz mógł przeżyć przygody w gronie kosmitów bez wychodzenia z domu!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Luis i obcy". DVD trafiło na sklepowe półki
(Materiały prasowe)
d39651f

Prawdziwych przyjaciół poznaje się w… kosmosie, a najlepsze na smutki są zielone ufoludki. Oto motto najnowszej komedii familijnej producentów hitów "Renifer Nicko ratuje Święta” i „Ups! Arka odpłynęła” oraz autorów nagrodzonej Oscarem animacji "Równowaga”. "Luis i obcy” to historia przyjaźni chłopca i trójki przezabawnych kosmitów, który na Ziemię przybyli i kompletnie się… pogubili. Porcja wyśmienitej, intergalaktycznej zabawy dla całej rodziny. Film, po którym ze śmiechu po prostu odlecicie w kosmos!

12-letni Luis czuje się samotny. Nie ma żadnych przyjaciół, a jego ojciec – ufolog Armin – całe noce spędza przy teleskopie, szukając śladów życia w kosmosie. Na domiar złego, dyrektor ze szkoły Luisa chce wysłać chłopca do internatu poza miastem. Sprawy komplikują się jeszcze bardziej, gdy na podwórku Luisa rozbija się UFO, pilotowane przez trójkę wesołych kosmitów. Chłopiec szybko zaprzyjaźnia się z obcymi i ukrywa ich przed swoim tatą, który jest przekonany, że kosmici są niebezpieczni. Próbując pomóc ufoludkom w powrocie na macierzystą planetę, Luis sam nabiera ochoty na wielką kosmiczną podróż

Link do sklepu z filmem

d39651f

Podziel się opinią

Share
d39651f
d39651f