Trwa ładowanie...
d36bn5g

Państwo młodzi: Chuck i Larry

Najnowsze informacje
3.2
(525 głosów)
Oceń:
1
d36bn5g

Zwariowana komedia o strażakach, którzy udają gejowską parę.

Będący dumą brooklińskiej jednostki straży pożarnej, Chuck Levine (Adam Sandler), i Larry Valentine (Kevin James) są prawdziwymi facetami, którzy ramię w ramię idą na każdą akcję i są gotowi zrobić dla siebie wszystko.

Chuck ma wobec Larry’ego dług wdzięczności za uratowanie mu życia w jednej z akcji, a Larry daje mu okazję do rewanżu w momencie, kiedy biurokratyczne zasady nie pozwalają mu na wskazanie jego dwójki dzieci jako beneficjentów polisy na życie. W takim układzie, żeby uniknąć komplikacji prawnych, Chuck musi się zadeklarować jako partner Larry’ego i wypełnić w związku z tym kilka papierków. Przecież nikt i tak się o tym nie dowie.

A jednak ktoś się może o tym dowiedzieć… Kiedy nadgorliwi, sprawdzający wszystko w najdrobniejszych szczegółach biurokraci zaczynają nabierać podejrzeń, umowa ‘młodej pary’ z zawartego potajemnie paktu staje się tematem numer jeden lokalnej społeczności i szybko trafia na pierwsze strony gazet. Zmuszeni do improwizowania ról zakochanych w sobie nowożeńców Chuck i Larry muszą teraz zmierzyć się z całą masą niezwykle zabawnych sytuacji, które przyjdzie im przeżyć pod jednym dachem.

Po pewnym czasie Chuck i Larry odkrywają, że trzymanie się razem w potrzebie bardzo do siebie zbliża i tworzy prawdziwą rodzinę...

Podziel się opinią

1

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d36bn5g
d36bn5g
d36bn5g