Randka w ciemno (2009) - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zdjęcie
Podziel się

„Randka w ciemno” to pełna emocji i humoru historia Majki, próbującej odnaleźć się po burzliwym związku ze starszym od siebie mężczyzną. Nie brakuje jej także innych miłosnych perypetii. Film zrealizowano z dużym rozmachem. Zdjęcia kręcone były między innymi na Lazurowym Wybrzeżu i w Londynie.

W wyniku szalonego zakładu z kumplami, Karol (Borys Szyc) decyduje się na udział w popularnym programie telewizyjnym „Randka w ciemno”. Nie podejrzewa, że tym samym pakuje się na pierwszą linię frontu wojny żeńsko-męskiej, na której trup ściele się gęsto, a obie płcie imają się wszelkich sposobów, żeby przechylić szale zwycięstwa na swoją stronę.

Majka (Katarzyna Maciąg) nie może dojść do siebie po rozstaniu z Cezarym (Bogusław Linda), którego skusiły wdzięki seksownej Czeszki Karoliny (Petra Tumova). Jednak od czego są zwariowane koleżanki? Za ich sprawą Majka, zupełnie nieoczekiwanie, zostaje kandydatką do „Randki w ciemno” i - w efekcie - wygrywa egzotyczną podróż w towarzystwie przekonanego o swojej nieodpartej atrakcyjności Karola. W wojażach towarzyszą im przebojowa i bezwzględna dziennikarka Kinga (Anna Dereszowska) oraz patrzący na swoją szefową z przymrużeniem oka kamerzysta (Zbigniew Zamachowski).

Karol nie ustaje w próbach zdobycia serca Majki, zauroczony jej urodą i osobowością, ale nie ma łatwego zadania. Pierwsze wrażenie było bardzo niekorzystne, a w dodatku o względy dziewczyny upominają się dwaj inni mężczyźni. Zakochany w Majce po uszy jej najlepszy przyjaciel Kuba (Leszek Żurek) i skruszony eks-narzeczony Cezary (Bogusław Linda). Majkę czeka jeszcze konfrontacja z pajacowatym gwiazdorem „Randki w ciemno” (Tomasz Kot), który w walce o wyniki oglądalności wyznaje zasadę, że wszystkie, nawet najbardziej błazeńskie chwyty są dozwolone.

Bohaterkę czeka prawdziwa męsko-damska szkoła przetrwania, obfitująca w zaskoczenia i niebezpieczeństwa, jednak w każdej chwili może liczyć na niezawodne przyjaciółki, które w trosce o jej szczęście, nie cofną się przed niczym. Nawet przed czarną magią spod znaku voodoo...

Tytuł oryginalny

Randka w ciemno

Gatunek

komedia

Kraj produkcji

Polska

Rok produkcji

2009

Data światowej premiery

05.02.2010

Czas trwania

95 min.

Obsada

Marek Pituch (Sprzedawca w butiku)

Marta Dobecka (Dominika, uczestniczka Randki)

Marek Pituch (Sprzedawca w butiku)

Maria Dejmek (Hostessa)

Katarzyna Maciąg (Maja)

Karolina Nowakowska (Anna)

Anna Dereszowska (Kinga)

Lesław Żurek (Kuba)

Tomasz Kot (Gwiazdor telewizyjny)

Ilona Łepkowska (Cyganka wróżka)

Borys Szyc (Karol)

Danuta Stenka (Cyganka wróżka)

Wojciech Wójcik (Cyganka wróżka)

Zbigniew Zamachowski (Operator)

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne