Trwa ładowanie...
10-03-2006 11:39

Riddick trzykrotnie

Riddick trzykrotnie
d29sptm
d29sptm

Vin Diesel chciałby, aby powstała cała trylogia o przygodach Richarda B. Riddicka.

Riddick był do tej pory bohaterem filmów: "Pitch Black" z 2002 roku, "Kroniki Riddicka" z 2004 oraz animowanego "Kroniki Riddicka: Mroczna furia". "Kroniki Riddicka" zawiodły oczekiwania i nie przyniosły spodziewanych zysków. Mimo to odtwórca głównej roli liczy, że uda mu się jeszcze powrócić do projektu.

- Ideą było stworzenie trylogii, która zaczyna się z końcem "Pitch Black", w podobny sposób jak trylogia "Władcy pierścieni" zaczyna się pod koniec "Hobbita" - powiedział aktor.

- Napisałem ogólny zarys tej historii więc wiadomo co będzie się dziać z Riddickiem w kolejnych dwóch filmach. Nie jest to wprawdzie scenariusz, ale trwają nad tym prace i powrócimy z tym projektem, kiedy się najmniej będziecie tego spodziewać.

Zrobienie "Kronik Riddicka" zajęło mi 5 lat i czuję się z tym bardzo związany. Nad materiałem pracowała ogromna liczba scenarzystów. Mam nadzieję, że aby zrobić następny film, nie będę musiał czekać kolejnych 5 lat.

Ostatnio aktora można było oglądać w komedii rodzinnej "Pacyfikator". Zagrał również w dramacie Sidneya Lumeta "Find Me Guilty".

d29sptm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d29sptm